Odmładzanie twarzy – peeling chemiczny

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Peeling chemiczny to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który opierając się na złuszczających i wybielających właściwościach niektórych substancji – głównie kwasów – pozwala zwalczać wiele różnych defektów estetycznych i zdrowotnych skóry. Na nowoczesne peelingi chemiczne w przystępnych cenach, dostosowane do potrzeb różnych typów skóry, wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic zapraszamy do Anlaya Medical Clinic & Spa!

Spis treści:

 • Peelingi chemiczne – rodzaje
 • Peeling chemiczny – wskazania
 • Peeling chemiczny – przeciwwskazania
 • Peelingi chemiczne w Anlaya Medical Clinic & Spa

Peelingi chemiczne to zabiegi, których działanie opiera się na właściwościach niektórych substancji, przede wszystkim kwasów – m.in glikolowego, migdałowego, salicylowego, fitowego, azelainowego, pirogronowego, ferulowego oraz trójchlorooctowego. Nałożony na określoną partię skóry, peeling chemiczny powoduje kontrolowane łuszczenie naskórka oraz wpływa na komórki skóry właściwej – dzięki temu dochodzi do dogłębnego oczyszczenia cery, przebudowy warstw naskórka i pobudzenia produkcji włókien kolagenowych oraz kwasu hialuronowego. Wszystko to prowadzi to osiągnięcia konkretnych efektów estetycznych oraz zdrowotnych.

Peelingi chemiczne – rodzaje

W zależności od stężenia kwasu oraz jego rodzaju, wyróżnia się następujące rodzaje peelingów chemicznych:

 • peelingi chemiczne powierzchniowe – złuszczające działanie kwasów obejmuje jedynie wierzchnie warstwy komórek, co pozwala na dogłębne oczyszczenie oraz odświeżenie skóry,
 • peelingi chemiczne średnio głębokie – właściwości złuszczające kwasów dotyczą również warstwy brodawkowatej skóry, dzięki czemu pobudzone zostaje działanie fibroblastów produkujących kolagen,
 • peelingi medyczne głębokie – proces złuszczania obejmuje naskórek oraz skórę właściwą, co pozwala na wyraźne odmłodzenie skóry, zabieg mogą wykonywać jedynie lekarze medycyny estetycznej i dermatolodzy.

Peeling chemiczny – wskazania

Istnieje wiele wskazań do wykonania peelingów chemicznych. Zabieg przeprowadza się u osób między innymi z:

 • trądzikiem o różnym stopniu nasilenia,
 • bliznami,
 • przebarwieniami (plamami soczewicowatymi, piegami, przebarwieniami pozapalnymi oraz posłonecznymi),
 • wydzielaniem nadmiernej ilości sebum,
 • rozszerzonymi porami,
 • pierwszymi oznakami starzenia.

W zależności od rodzaju kwasu, jego stężenia oraz głębokości działania peelingu chemicznego, można uzyskać efekty w postaci dogłębnego oczyszczenia twarzy, zwężenia rozszerzonych porów, zredukowania zmian trądzikowych, odświeżenia wyglądu cery, rozjaśnienia przebarwień oraz spłycenia zmarszczek.

Peeling chemiczny – przeciwwskazania

Mimo że peelingi chemiczne wykonywane przez doświadczonych specjalistów kosmetologów są bezpieczne, to jednak i tak nie przeprowadza się ich u wszystkich. Wśród przeciwwskazań znajdują się:

 • ciąża i okres karmienia,
 • świeże podrażnienia oraz uszkodzenia skóry,
 • schorzenia autoimmunologiczne skóry,
 • skłonności do tworzenia bliznowców,
 • terapia retinoidami oraz pół roku po zakończenia leczenia.

Peelingi chemiczne w Anlaya Medical Clinic & Spa

W ofercie naszej kliniki Anlaya Medical Clinic & Spa znaleźć można wiele rodzajów peelingów chemicznych, które pomogą w pozbyciu się różnych problemów estetycznych oraz zdrowotnych skóry. Każdy zabieg jest poprzedzony konsultacjami z naszym specjalistą – w trakcie wizyty omawiane są ewentualne przeciwwskazania, dobierany jest najlepszy rodzaj peelingu oraz częstotliwość zabiegów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

CENNIK

 

PEELING CHEMICZNYCena
PEELING NA TRĄDZIKod 250 zł do 350 zł
PEELING DYNIOWY300 zł
PEELING MEDYCZNYod 350 do 550 zł

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺