Laserowe odmładzanie twarzy – zabieg w technologii iPixel

Pobierz szczegółowy cennik

Szanowni klienci,
Cennik na stronie internetowej nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dokładamy wszelkich starań aby był on spójny z cennikiem w pliku pdf ale aby aby mieć pewnośc proszę kliknąć w powyższy przycisk.

Problem starzenia się skóry dotyczy nas wszystkich, jednakże tylko część osób decyduje się na podjęcie walki i spowolnienie tego procesu. Dzięki nowoczesnym technologiom wykorzystywanym w medycynie estetycznej w Klinice Anlaya jesteśmy w stanie zaproponować Wam skuteczną i bezpieczną metodę odbudowy, odmłodzenia i ujędrnienia skóry.

Zabieg w technologiiHarmony XL Pro to wszechstronna platforma, która wykorzystuje wiele technologii, jedna z nich jest iPixel, czyli laser ablacyjny, który doskonale radzi sobie z niedoskonałościami skóry twarzy i ciała.

Jak działa zabieg w technologii iPixel?

Jest to laser ablacyjny, który emituje wiązkę działającą na naskórek oraz warstwę skóry właściwej. W jaki sposób? Wykorzystane mikrowiązki tworzą nakłucia w wybranym miejscu zabiegowym nie uszkadzając przy tym tkanki wokół, sprawia to, że zabieg jest bardzo precyzyjny i przy tym skuteczny. Następnie takie uszkodzenie prowadzi do obkurczenia włókien kolagenowych, produkcji elastyny oraz kwasu hialuronowego, dzięki czemu pobudzane są naturalne procesy regeneracyjne naszej tkanki, skóra staje się napięta, zmarszczki zostają spłycone, a jej koloryt wyrównany.

Sprawdzona technologia iPixe to również skuteczny sposób na redukcję rozstępów oraz blizn zarówno potrądzikowych jak i tych powstałych na skutek urazu.

Jak wygląda zabieg?

W pierwszej kolejności specjalista wykonujący zabieg przeprowadza rozmowę z Pacjentem, by poznać oczekiwania, przedstawić przeciwwskazania i zakwalifikować do zabiegu. Skóra powinna być dokładnie oczyszczona z makijażu czy zanieczyszczeń, by bezpiecznie przystąpić do całej procedury.

W Klinice Anlaya należy przeznaczyć od ok. 10 do 60 minut na zabieg, w zależności od wybranego obszaru. Aby zabieg przyniósł najlepsze rezultaty zalecamy serię 3-5 zabiegów w odstępie co 2-4 tygodnie.

Zabieg iPixel to bardzo skuteczny i precyzyjny laser, dlatego też podczas sesji Pacjent może odczuwać lekkie ciepło na skórze. Należy też pamiętać, by bezpośrednio po zabiegu obszar zabiegowy może być zaczerwieniony, dlatego też wskazane jest unikanie czynników drażniących tj. peelingów czy nadmierna ekspozycja na słońce.

Wskazania do zabiegu:

 • zmarszczki i bruzdy
 • blizny i rozstępy
 • brak jędrności skóry
 • nierówny koloryt skóry, plamy starcze
 • przebarwienia

Przeciwwskazania do zabiegu iPixel:

 • choroby autoimmunologiczne oraz nowotworowe
 • ciąża i karmienie piersią
 • infekcje bakteryjne i wirusowe
 • aktywny trądzik oraz kuracja izotretynoiną w ciągu ostatniego roku
 • skłonności do powstawania blizn
 • bardzo ciemna karnacja – fototyp skóry VI

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu – zapraszamy do kontaktu! Napisz lub zadzwoń do Anlaya Clinic & Spa i umów się na wizytę w naszym gabinecie!

 

 

CENNIK

 

ZABIEG W TECHNOLOGII IPIXEL (PEELING LASEROWY)1 zabieg3 zabiegi
Twarz600 zł1650 zł

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺