Olga Grabowska

Kosmetolog

Kosmetologiem z powołania i z wykształcenia. Absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej na wydziale Zdrowia Publicznego o kierunku Kosmetologii. Od momentu ukończenia uczelni uczęszcza systematycznie na liczne szkolenia, kursy, konferencje branżowe oraz cały czas pracuje w zawodzie. W 2019 roku odbyła pierwsze szkolenie z makijażu permantnentnego a w 2021 roku ukończyła roczną szkołę makijażu permanentnego, gdzie nauczyła się pigmentacji medycznej i od tamtej pory zafascynowała się tym tematem na dobre. Fakt, że od najmłodszych lat życia pasjonuje się rysunkiem i malarstwem, niewątpliwie pomaga jej w pracy oraz w uzyskiwaniu realistycznych jej efektów.

W swojej pracy stawia na najwyższą jakość i precyzję. Każda poszczególna osoba jest traktowana wyjątkowo i indywidualnie. Zadowolenie i uśmiech klienta to jej priorytet i najwyższy cel.

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺