Maria Kwaśniewska

Dermatolog

Lekarz, posiada specjalizację I i II stopnia z zakresu dermatologii i wenerologii. Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.

Regularnie uczestniczy w szkoleniach i kursach, które podnoszą jej kwalifikacje zawodowe i umiejętności związane ze specjalizacją. Ukończyła m. in. Kurs w zakresie laseroterapii, alergologii, dermatologii dziecięcej, dermatochirurgii, dermatologii estetycznej, histopatologii czy wenerologii. Posiada kompetencje i wiedzę w zakresie leczenia autoimmunologicznych chorób skóry.

U lek. Marii Kwaśniewskiej istnieje możliwość umówienia konsultacji przez pacjentów obcojęzycznych, gdyż lekarka zna aż cztery języki obce, obok angielskiego i niemieckiego, włada również językiem rosyjskim oraz czeskim. Na konsultacje zapraszam Pacjentów w każdym wieku, w tym również dzieci.

Doświadczenie zawodowe buduje od lat, pracując w warszawskich szpitalach, w tym w Szpitalu Dermatologicznym i Klinice Dermatologii w Warszawie, a także w Instytucie Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie leczy małych pacjentów w Poradni Dermatologicznej.

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺