Karolina Wieczorkowska

Manager i Kosmetolog Anlaya Medical Clinic

Serce kliniki, stawia dobro i opiekę pacjenta na najwyższym poziomie na pierwszym miejscu.

Wyznacza kierunek firmy śledząc światowe nowości rynkowe oraz wynajduje technologie i produkty, które pozwalają jej tworzyć najlepsze trendy zabiegowe.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie o specjalizacji kosmetologia estetyczna.

Posiada 15 lat doświadczenia w Klinice Anlaya oraz stale podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa wiedzę. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji naukowych. Występowała jako ekspert w wielu programach telewizyjnych i portalach internetowych.

Specjalizuje się w kompleksowej pielęgnacji twarzy tworząc plany zabiegowe we współpracy z lekarzem Dermatologiem do walki z niedoskonałościami skóry oraz dobiera ukierunkowaną pielęgnację domową.

Autorytet w terapiach antiage przy użyciu platformy laserowej Alma Harmony XL Pro, radiofrekfencji mikroigłowej Vivace, mezoterapii mikroigłowej Dermapen oraz ekspert w walce z cellulitem i tkanką tłuszczową przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii HiTech.  

Wnikliwy wywiad i trafna diagnoza problemu, umiejętne dobranie zabiegów w oparciu o najlepsze preparaty oraz wysokiej klasy technologie, ogromna wiedza, dokładność w wykonywaniu zabiegów oraz opieka pozabiegowa – na to z pewnością możesz liczyć trafiając w ręce Karoliny.

Jej największy sukces zawodowy to szczęśliwy, zaopiekowany pacjent wychodzący z Naszej Kliniki i powracający od 14 lat 🙂

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺