KAROLINA ESMAIL

Koordynator ds. recepcji, opiekun i doradca klienta

Absolwentka studium medycznego o kierunku kosmetycznym, gdzie zdobywała wiedzę teoretyczną jak również praktyczną w zakresie wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, od pielęgnacji kosmetycznej po zabiegi z nowoczesnymi technologiami. 

Kosmetologią interesuje się od najmłodszych lat. Swoja wiedzę dodatkowo zdobywa podczas kursów i szkoleń kosmetycznych. Najbardziej uwielbia zabiegi pielęgnacyjne twarzy. Aktualnie zajmuje się organizacją pracy w całej klinice Anlaya oraz dba o każdy jej szczegół. 

W pracy uważa, że najważniejsze jest, aby każdy klient czuł się wyjątkowo oraz, że dbanie o siebie jest niezbędnym elementem w drodze do sukcesu każdego człowieka. Prywatnie wielbicielka psów, zdrowego odżywiania oraz sportów walki. Swój wolny czas najbardziej lubi spędzać aktywnie uprawiając sport, chodzić na spacery ze swoim ukochanym psem oraz spotykać się z przyjaciółmi.

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺