Iwona Plochocka

Kosmetolog, specjalista ds. pielęgnacji skóry

Magister kosmetologii ukończonej w Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Absolwentka rocznej szkoły makijażu permanentnego. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała oraz laseroterapii.

Stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w seminariach i warsztatach. Jest perfekcjonistką i dba o każdy szczegół w trakcie terapii zabiegowych. Cechuje ją holistyczne podejście do każdego Klienta. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu laseroterapii, modelowania i wyszczuplania ciała, a także w pełnej pielęgnacji kosmetycznej i hi-tech. W trosce o efektywność zabiegów dobiera odpowiednią pielęgnację domową.

Ponadto, spełnia się jako linergistka i poszerza wiedzę z zakresu chemii kosmetycznej, którą wykorzystuje przy wykonywaniu makijażu permanentnego.
Praca to największa pasja, która daje jej niesamowitą satysfakcję i motywuje do dalszego rozwoju zawodowego, wywołując jednocześnie uśmiech na twarzach zadowolonych Klientów.

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺