Anlaya w Mediach

Nasi Specjaliści są regularnie doceniani w mediach. Mogliście zobaczyć nas mi. w programie Pytanie na Śniadanie, gdzie wraz z Magdaleną Waligórską rozmawialiśmy o zabiegach w trakcie ciąży.

Jest nam niezwykle miło, że mieliśmy okazję gościć na ekranach telewizyjnych i dzielić się naszą wiedzą z widzami.

Anlaya

Anlaya Medical Clinic & SPA

Klinika Anlaya w Mediach

TVP - Bądźmy razem w domu 29.06.2020, odc. 61

Kompleksowa pielęgnacja skóry to podstawowy krok do opóźnienia procesów starzenia się. Kosmetyki z jakim składem powinniśmy wybrać? Czy korzystać z propozycji zabiegów gabinetowych? oraz na co zwrócić uwagę podczas pielęgnacji domowej? – na te oraz wiele innych pytań odpowiedzą eksperci z Kliniki Anlaya – dr Marta Nowak oraz kosmetolog Anna Białecka.

TVP - Bądźmy razem w domu 22.07.2020, odc. 78

Dbając o ciało często zapominamy o najbardziej wysuniętych częściach, które są podatne na obtarcia, kontuzje i odmrożenia – mowa tu o kolanach i łokciach!  W 78 odcinku Bądźmy razem w domu kosmetolog Anna Białecka opowie jak pielęgnować i wspomagać skórę w tych wrażliwych miejscach.

TVP - Bądźmy razem w domu 04.08.2020, odc. 87

Zdrowa i jędrna skóra? Wykorzystaj to, co masz pod ręką! W domowym zaciszu wykonasz dowolny kosmetyk, wystarczy dobrać odpowiednie składniki – warzywa, owoce i przyprawy, ale jakie? O tym więcej opowie Anna Białecka – kosmetolog w Klinice Anlaya.

TVP - Zabiegi Przed i Po Ciąży 1.06.2019

Bezpieczne zabiegi w ciąży? Ile się teraz słyszy co wolno, a czego nie kobietom w stanie błogosławionym. Jednak idąc z duchem czasu i chęcią zadbania o swoje ciało na przyszłość – zarówno przed jak i po porodzie, warto oddać się w ręce specjalisty. Aktorka Magdalena Waligórska-Lisiecka zadając pytanie „czy kobiety w ciąży mogą chodzić do kosmetyczki?” znalazła odpowiedź w Klinice Anlaya. Zapraszamy do odcinka, gdzie kosmetolog Anna Białecka odpowie na nurtującą nas kwestię.

Kolorowe warkoczyki na lato

Wodna kąpiel dla spuchniętych i zmęczonych stóp

TVP - Bądźmy razem w domu 12.08.2020, odc. 93

W lecie należy szczególnie dbać o swoją skórę i organizm – powtarzamy jak mantrę, że woda jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz naszego ciała. Ale jakie jeszcze naturalne produkty możemy wybrać, by dodatkowo złuszczyć, odżywić, ujędrnić i wygładzić wybrane partie ciała? O tym opowie kosmetolog Karolina Wieczorkowska – bądźcie z nami!

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺