Efekt zabiegu GENEO + Kapsułka NeoBright

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

GENEO + Kapsułka NeoBright®

GeneO®+ to gwarancja odmłodzenia, rozjaśnienia i odżywienia skóry. To innowacja w świecie kosmetologii. Ten niezwykle skuteczny zabieg złuszcza, dotlenienia i dostarcza składników, które doskonale rewitalizują skórę.

Geneo to błyskawiczny, nowatorski i stosunkowo krótki, bo trwający zaledwie 30 minut, zabieg pielęgnacyjny. Polecany jest do każdego typu i karnacji oraz w zasadzie wszystkich obszarów twarzy. Można wykonywać go przez cały rok. Zalecany szczególnie przed ważnymi wydarzeniami w życiu – np. pannom młodym i ich mamom.

Kapsułka NeoBright® jest rewolucyjnym sposobem na przywrócenie skórze promiennego, młodzieńczego blasku, poprawienie jej elastyczności i wyrównanie kolorytu. Formuła NeoBright® skutecznie rozjaśnia cerę współdziałając z naturalnymi mechanizmami organizmu dotleniającymi skórę. Dostarcza skórze naturalnych składników zmiękczających, odżywczych i nawilżających.

Klientka zgłosiła się do nas z problemem zanieczyszczonej, matowej i zmęczonej cery, wymagającej wyraźnego odżywienia i dotlenienia. Zaproponowano zabieg GeneO®+ z kapsułką NeoBright®, stworzoną z wodoroweglanu sodu i kwasu cytrynowego. Efekt to skuteczne złuszczenie naskórka, wyraźnie zmniejszone pory, rozświetlenie i wyrównanie kolorytu skóry. Cera jest oczyszczona, promienista i doskonale nawilżona i dotleniona, a dzieki temu ma młodzieńczy wygląd.

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺