Nawilżanie ust kwasem hialuronowym

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

NAWILŻANIE UST kwasem hialuronowym – efekt pierwszy


Nawilżanie ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem zalecanym każdemu, kto nie jest zadowolony z wyglądu swoich ust i chciałby wyregulować ich kształt oraz wielkość. Jego wykonanie zaleca się ok. 30 – 35 roku życia, kiedy zauważamy pierwsze oznaki starzenia skóry, a co za tym idzie – zmniejszenia nawilżenia, koloru i objętości ust. Na tym etapie, jeśli nie zaistnieją ku temu zdecydowane przesłanki, nie ma potrzeby stosowania bardziej inwazyjnych zabiegów. Nawilżanie ust kwasem hialuronowym będzie wówczas odpowiednim i bezpiecznym zabiegiem, który w znacznym stopniu poprawi ich wygląd.

Jak wygląda zabieg?

Nawilżanie ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem nieinwazyjnym, dla zwiększenia komfortu wymaga jedynie znieczulenia skóry. Zabieg polega na wprowadzeniu w usta preparatów z kwasem hialuronowym za pomocą igły lub cienkiej kaniuli. Preparat rozprowadza się równomiernie na wargach, a sam zabieg kończony jest delikatnym masażem, który dodatkowo układa preparat w ustach. Bezpośrednio po zabiegu skóra wokół ust jest zwykle lekko zaczerwieniona i opuchnięta, objawy te znikają jednak już po kilku dniach. Warto zaopatrzyć się w krem kojący, który dodatkowo zniweluje dyskomfort w okresie gojenia. Pamiętajmy także o stosowaniu w codziennej pielęgnacji kremów z filtrem SPF 50.

Efekty

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu i utrzymują się ok. 12 – 18 miesięcy. Zabieg nawilżania ust kwasem hialuronowym można powtarzać co ok. 12 miesięcy.

Nasza Klientka zgłosiła się do nas z problemem suchych, spierzchniętych i pozbawionych jędrności ust. Nie chciała ich powiększać, a jedynie nadać im kształt i subtelnie podkreślić ich kontur. Zaproponowaliśmy zabieg nawilżania ust kwasem hialuronowym. Zastosowano 1 ml. preparatu Neauvia Intense Lips. Jest to bezpieczny dla organizmu hydrożel, który stymuluje do pracy kolagen. Dodatkowo ma właściwości wiążące wodę i daje efekt nawilżonych, miękkich i jedwabistych ust oraz sprawia, że stają się one pełniejsze oraz atrakcyjniejsze. Dzięki zabiegowi twarz Klientki wyraźnie odmłodniała.

Ważne!

Zabieg nawilżania ust kwasem hialuronowym nie wymaga od nas specjalnego przygotowania. Warto jednak pamiętać o tym, że powinno się go wykonywać u osób zdrowych, a przed samym zabiegiem – nie należy przyjmować aspiryny lub innych leków, wpływających na krzepliwość krwi. Dodatkowo, u osób z tendencją do opryszczki, na dwa dni przed zabiegiem warto przyjąć Heviran.

Nawilżanie ust kwasem hialuronowym – efekt drugi


Nawilżanie ust kwasem hialuronowym to bezpieczny zabieg, zalecany każdemu, kto chciałby podkreślić kontur, odmłodnić i nawilżyć usta i poprawić ich wygląd. Wykonuje się go zazwyczaj ok. 30 – 35 roku życia, wtedy bowiem zaczynają być widoczne pierwsze oznaki starzenia skóry.

Jak wygląda zabieg?

Dla zwiększenia komfortu pacjenta przed zabiegiem skórę wokół ust znieczula się miejscowo Sam zabieg polega na wprowadzeniu w usta kwasu hialuronowego igłą lub cienką kaniulą. Preparat rozprowadza się równomiernie na wargach, dodatkowo wykonuje się delikatny masaż, aby dokładnie rozprowadzić preparat w ustach. Bezpośrednio po zabiegu skóra wokół ust jest zazwyczaj delikatnie zaczerwieniona i opuchnięta, objawy te znikają jednak już po kilku dniach. Dla uśmierzenia bólu i zniwelowania dyskomfortu po zabiegu warto stosować kojący krem. Pamiętajmy także o włączeniu w codzienną pielęgnację kremów z filtrem SPF 50.

Efekty

Efekty widoczne są od razu i utrzymują się od 1- 1,5 roku. Zabieg nawilżania ust kwasem hialuronowym można powtarzać co ok. 12 miesięcy.

Mimo że Klientka posiada pełny i regularny kształt ust, chciała dodatkowo niec je zrewitalizować i nadać im jędrności. Zaproponowaliśmy zabieg nawilżania ust preparatem Neauvia Intense Lips – bezpiecznym dla organizmu hydrożelem, który stymuluje do pracy kolagen znajdujący się w skórze. Preparat ma właściwości wiążące wodę i sprawia, że usta stają się pełniejsze, bardziej nawilżone oraz miękkie i jedwabiste. Zabieg podkreślił piękny kontur ust Klientki i subtelnie je wypełnił.

Ważne!

Do zabiegu nawilżania ust kwasem hialuronowym nie trzeba się szczególnie przygotowywać. Przed samym zabiegiem nie należy jedynie przyjmować aspiryny i innych leków wpływających na krzepliwość krwi, a osoby podatne na opryszczkę powinny na ok. dwa dni przed zabiegiem profilaktycznie przyjąć Heviran.

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺