Efekt zabiegu RENEGERA ACTIVA

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

Łysienie androgenowe to choroba o podłożu genetycznym, dotykająca głównie mężczyzn, ale chorują na nią także kobiety. U mężczyzn schorzenie polega na cofaniu linii włosów – od skroni i czoła w kierunku ciemienia. W przypadku kobiet łysienie androgenne objawia się utratą gęstości włosów na szczycie głowy, jednak bez przesunięcia samej linii.

Z widocznym przerzedzeniem, spowodowanym łysieniem androgennym, zgłosiła się do nas nasza Klientka (52 l.). Po diagnozie zaproponowaliśmy najskuteczniejsze rozwiązanie medycyny regeneracyjnej, stosowane w leczeniu łysienia androgennego – REGENERA ACTIVA®. Efekt widać gołym okiem – wyraźne zagęszczenie włosów.

RENEGERA ACTIVA jest najskuteczniejszą dziś metodą leczenia łysienia androgennego. To rewolucyjny, specjalnie zaprojektowany trzyetapowy zabieg, polegający na autologicznym przeszczepie komórek skóry. Spowalnia proces wypadania włosów oraz pobudza procesy regeneracyjne mieszków włosowych i wzrost włosów. Podczas pojedynczej sesji pacjent jest zarówno dawcą, jak i biorcą przeszczepu.

Jak wygląda zabieg?

I ETAP – pobranie niewielkiego wycinka skóry głowy (3-4 biopsje o średnicy ok. 2,5 mm) z okolicy karku na linii włosów za uchem. Ten obszar jest najmniej podatny na łysienie androgenne. Pobranie wycinka jest bezbolesne, wykonuje się je pod znieczuleniem lidokainą.

II ETAP – za pomocą specjalistycznego urządzenia do separacji komórek, z pobranego wycinka izoluje się komórki progenitorowe, komórki macierzyste i czynniki wzrostu. Wszystkie posiadają zdolności regeneracyjne.

III ETAP – na zasadzie mezoterapii aplikuje się w skórę głowy przygotowaną skoncentrowaną zawiesinę w celu pobudzenia procesów regeneracyjnych mieszków włosowych.

Zabieg trwa 40 minut, wykonuje się go tylko raz, w pojedynczej sesji. Można go powtórzyć po 2-3 latach, aby zapobiec postępom łysienia androgennego i dalszej utracie włosów.

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺