Efekt zabiegu redukcji tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza to nowoczesna i nieinwazyjna metoda miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. Polega ona na schłodzeniu komórek tłuszczowych i doprowadzenia do ich rozpadu (lipoliza), w wyniku czego następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Warto dodać, że kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak: skóra, mięśnie czy nerwy, dlatego jest całkowicie bezpieczna dla organizmu.

Klient (30 lat) zgłosił się do nas z problemem nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej na brzuchu. Pomimo wysiłku (ćwiczenia, odpowiednia dieta) nie był w stanie pozbyć się nieestetycznego fałdu skórnego. Zaproponowaliśmy zabieg jednego przyłożenia kriolipolizy tuż pod pępkiem. Na zdjęciach widoczny jest efekt po trzech tygodniach od zabiegu – znaczne zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej w dolnej części brzucha, wygładzenie i ujędrnienie skóry.

Klientka zgłosiła się do nas z problemem nadmiernej tkanki tłuszczowej na brzuchu. Zaproponowaliśmy zabieg kriolipolizy. Wykonany został jeden zabieg, skupiający się na obszarze brzucha nad i pod pępkiem. Zdjęcie drugie wykonano po pięciu tygodniach od zabiegu. Widoczna jest znaczna poprawa jędrności i elastyczności skóry brzucha oraz zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej.

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺