Efekt zabiegu ALMA HARMONY DYE VL – likwidacja przebarwień skóry

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

Alma Harmony Dye VL to nowoczesna metoda likwidacji przebarwień skóry, bez ryzyka powikłań. Urządzenie wyposażone jest w wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła. Laser ten jest niezwykle skuteczny w walce z przebarwieniami. Zabieg likwiduje łagodne zmiany naczyniowe, trądzik różowaty i różnego rodzaju przebarwienia oraz zmiany pigmentacyjne skóry. Laser dociera wyłącznie do zmienionych komórek, dzięki czemu zdrowe pozostają nienaruszone.

Klientka zgłosiła się do nas z problemem plamy soczewicowatej w obrębie brwi, która zmieniała wielkość i barwę (rosła i ciemniała) wraz z wiekiem. Po wnikliwej diagnozie zaproponowaliśmy cykl zabiegów laserem Harmony Dye-VL. Trwająca dwa miesiące terapia objęła wykonanie trzech zabiegów w odstępstwie 4-tygodniowym. Efekt to znaczne rozjaśnienie przebarwienia oraz zwiększone napięcie skóry w obrębie miejsca poddanego terapii.

Przed

Po

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺