Efekt zabiegu DERMAQUEST PEELING DYNIOWY

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

DERMAQUEST PEELING DYNIOWY

Zabiegi DermaQuest to luksusowe programy terapeutyczne, przeznaczone do specjalistycznej pielęgnacji cery problematycznej i wymagającej. To wynik najnowszych osiągnięć w świecie kosmetologii i medycyny przeciwstarzeniowej. Programy DermaQuest charakteryzują się wysoką koncentracją wyselekcjonowanych składników aktywnych, nie zawierają parabenów, ani sztucznych substancji zapachowych.

DermaQuest peeling dyniowy to rewolucyjny peeling enzymatyczno-chemiczny dla skóry z nawracającym trądzikiem, rozszerzonymi porami oraz przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg reguluje pracę gruczołów łojowych, niweluje zmiany ropne oraz krosty i zaskórniki. Dzięki zabiegowi bazującemu na naturalnym miąższu dyni, który jest źródłem cennych witamin z grupy C, B1, B2, B6, PP oraz K, program ma działanie normalizujące skórę i wyraźnie ją uspokaja. Miąższ zawiera dodatkowo dużą ilość beta-karotenu, który doskonale penetruje przez naskórek, gdzie ulega przekształceniu w najbardziej aktywną formę witaminy A. Wyciąg z dyni jest również źródłem enzymów proteolitycznych i antyoksydantów, dzięki czemu skóra jest jeszcze lepiej chroniona przez działaniem wolnych rodników. W skład peelingu wchodzi także kwas glikolowy, mlekowy i salicylowy. W celu ograniczenia zmian grudkowo-zaskórnikowych oraz przebarwień pozapalnych, zabieg wzbogacony jest o kwas azelainowy oraz kwas kojowy. Zabieg doskonale sprawdza się w terapii wspomagającej leczenie trądziku aktywnego, hiperpigmentacji i starzenia się skóry.

Klientka zgłosiła się do nas z problemem trądziku pospolitego. Cera łojotokowa, zanieczyszczona, z dużą liczbą zaskórników, wyprysków i zmian ropnych oraz wyraźnym zaburzeniem regulacji wydzielania sebum. Już po dwóch zabiegach widać wyraźne wygaszenie stanów zapalnych, zmniejszenie liczby zaskórników oraz poprawę kolorytu skóry. W trakcie zabiegu DermaQuest peeling dyniowy cera jest odpowiednio oczyszczana, złuszczana i nawilżana. W efekcie skóra jest uspokojona, rozświetlona i widoczna jest znacznie mniejsza liczba stanów zapalnych.”

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺