Efekt makijażu permanentnego brwi metodą Ombre

Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń pozabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.

Dla wielu z nas wyraźne, intrygujące spojrzenie jest bardzo ważne. Ogromną rolę odgrywa tu kształt, kolor i grubość brwi, które mówią czasem więcej niż słowa (po brwiach rozpoznajemy nastrój drugiej osoby). Niestety pięknym kształtem, idealną grubością i konturem brwi może pochwalić się niewiele kobiet. Większość z nas uskarża się na przerzedzone brwi, o nieregularnym kształcie i nierównej długości. Z takim problemem zgłosiła się do nas Klientka: nieregularna i przerzedzona linia brwi, spowodowana ich wielokrotną i nieprofesjonalną regulacją. Widoczne były ubytki włosków w poszczególnych miejscach, a także delikatna asymetria w wysokości najwyższych punktów łuków brwiowych, w stosunku jednej brwi do drugiej.

Wykonaliśmy makijaż techniką Ombre. Pozwala ona uzyskać efekt regularnego i naturalnego kształtu brwi, niweluje przerzedzenia i ubytki włosków, a także wyrównuje asymetrie najwyższych punktów łuków brwiowych. 

Dzięki temu uzyskaliśmy bardzo naturalny efekt regularnego kształtu łuku brwiowego, z odpowiednio dobranym do cery pigmentem. Pozwoliło to na subtelne podkreślenie urody Klientki i złagodzenie rysów jej twarzy.

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺