Zadbaj o swoją skórę po gorącym lecie – skorzystaj z metody laserowej!

Nie od dziś wiadomo, że nasza skóra po lecie wymaga intensywnej regeneracji. Promienie UV, wiatr, słona i słodka woda (np. z morza, oceanu lub jeziora czy zalewu), zanieczyszczenia miejskie czy też używki – to wszystko wpływa na kondycję tego największego organu naszego ciała. W Anlaya Clinic przedstawimy Ci propozycję na szybką i skuteczną terapię, która pomoże usunąć przebarwienia skóry, poprawia jej koloryt, odmładza  twarz oraz dzięki wykorzystaniu kilku technologii w jednym urządzeniu – pomoże w leczeniu rumienia i trądziku. 

Starzenie się skóry jest procesem fizjologicznym naszego organizmu, niezależnie od naszego obecnego wieku nas to spotka lub już spotkało. Niestety czynniki wpływające na skórę zewnętrznie i wewnętrznie tylko przyspieszają proces. Przyjrzyjmy się bliżej tym czynnikom, by zrozumieć problem i skutecznie zadziałać w jego rozwiązaniu. 

Czynniki wewnętrzne: 

  1. Produkcja kolagenu i elastyny – po 25 roku życia produkcja zmniejsza się, powodując zmniejszenie napięcia oraz ujędrnienia, skóra staje się wiotka z widocznymi zmarszczkami. 
  2. Gruczoły łojowe wytwarzają coraz mniej sebum, prowadzi to do suchości i uwidocznienia tekstury skóry.
  3. Nadużywanie alkoholu lub papierosów – nie od dziś wiadomo, że używki mają destrukcyjny wpływ na komórki w naszym ciele a tym samym na jakość skóry. 

Czynniki zewnętrzne:

  1. Nadmierna ekspozycja na słońce  – promienie UVA i UVB przyczyniają się do fotostarzenia skóry, czyli przyspieszają proces starzenia się. 
  2. Zanieczyszczenia środowiskowe (np. spaliny, dym) – wolne rodniki w atmosferze wchodzą w reakcję z powierzchnią skóry osłabiając tym samym jej barierę ochronną, co może powodować przedwczesne starzenie się, zmianę kolorytu i powstawanie przebarwień. 
  3. Dieta – oczywiście ta “zła”, czyli składająca się z dużej ilości tłustego jedzenia, a z mniejszej ilości witamin i składników odżywczych – powoduje to, że skóra staje się sucha, matowa i pozbawiona blasku i kolorytu. 

Oczywiście możesz działać zapobiegawczo, by opóźnić proces starzenia się skóry, jeśli jednak już widzisz u siebie pierwsze oznaki lub masz już widoczne przebarwienia, zmarszczki lub wiotkość skóry skorzystaj ze skutecznej technologii laserowej marki Alma Lasers. 

O technologii

Urządzenie marki Alma Lasers, bo to o nim mowa, to platforma laserowa, która może działać na wiele problemów skórnych dzięki wykorzystaniu różnych źródeł światła i typów zaawansowanej technologii laserowych. W przypadku odmładzania, przebudowy skóry, poprawy kolorytu oraz w leczeniu rumienia i trądziku są to: laser ablacyjny iPixel oraz wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła o zakresie 500-600nm Dye-VL. 

Technologia lasera ablacyjnego iPixel polega na zastąpieniu jednej wiązki laserowej grupą kilkudziesięciu mikrowiązek  o kontrolowanej głębokości 3mm. Laser tworzy mikronakłucia – kolumnowo uszkadza skórę, by następnie w procesie jej regeneracji nastąpiło wytworzenie się włókien kolagenowych, elastyny i kwasu hialuronowego, które to prowadzą do uzyskania efektu napięcia skóry, spłycenia zmarszczek i poprawy kolorytu. Wąskopasmowe, pulsacyjne światło Dye-VL natomiast prowadzi do termicznego uszkodzenia komórek w których nagromadził się barwnik. Wiązka lasera o długości światła 500-600nm naświetla w sposób nieablacyjny, czyli taki, który przenika w głębsze warstwy skóry bez naruszenia jej wewnętrznej struktury, działa na utratę jędrności, redukuje drobne naczynka, leczy rumień oraz przebarwienia. 

Jeśli zmagasz się z wyżej wymienionymi problemami skórnymi i ciągle zastanawiasz się czy laseroterapia jest dla Ciebie to koniecznie skontaktuj się z nami! Skorzystaj z konsultacji z naszym specjalistą, który podpowie i wskaże drogę terapii/leczenia, dzięki czemu uzyskasz spektakularne rezultaty.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺