Rewitalizacja miejsc intymnych po ciąży, ale i nie tylko – Sprawdź skuteczność terapii osoczem bogatopłytkowym!

Nie jest łatwo być kobietą – okres ciąży, poród oraz połóg to oczywiście piękny czas i wspomnienia dla wielu pań, ale nie będziemy ukrywać, że również trudny i wymagający. Kobiety w tym czasie, ale przede wszystkim po potrzebują szczególnej opieki i pielęgnacji miejsc intymnych. Gdy już nasz organizm się zregeneruje dopiero wtedy można ocenić jakie zmiany w ciele nastąpiły. Jedną z tych zmian jest utrata jędrności skóry w okolicach warg sromowych – sprawdź jakie rozwiązanie proponujemy i zadbaj o swój komfort w sferze intymnej. 

Innowacyjny zabieg, który zdobywa coraz większą popularność, ponieważ świadomość wśród pań rośnie, a także przynosi skuteczne rezultaty i ma minimalnie inwazyjny charakter – mowa tu o rewitalizacji osoczem bogatopłytkowym! Ale co to w ogóle jest? Jak wygląda sam zabieg i czym się wyróżnia? Dowiesz się w dalszej części naszego artykułu. 

Rewitalizacja warg sromowych za pomocą osocza bogatego w płytki to zabieg, który wykorzystuje naturalne właściwości tej substancji obecnej w krwi pacjentki. Osocze jest bogate w czynniki wzrostu i komórki macierzyste, czyli w dwa surowce, które przyczyniają się do regeneracji i rewitalizacji tkanek. Cały zabieg polega na pobraniu małej ilości krwi, a następnie z pomocą wirnika oddzielenia osocza, tak by wyizolowaną część można było wstrzyknąć w wargi sromowe. Substancja działa na tkanki stymulująco, zwiększa się elastyczność skóry, poprawia jej wiotkość, koloryt oraz ogólny wygląd. Odczuwalna zmiana jest również w momentach współżycia, nie tylko fizyczna, ale i psychiczna – ponieważ panie odzyskują pewność siebie i komfort w każdej sytuacji. 

Tym, co wyróżnia ten zabieg na tle innych jest metoda – naturalna i całkowicie bezpieczna, ponieważ w miejsce intymne wstrzykiwane jest osocze pacjentki, zmniejsza to ryzyko reakcji alergicznych czy po prostu nieudanego zabiegu z powodu odrzucenia przez organizm substancji np. syntetycznych. Zabieg można nazwać nieinwazyjnym, ponieważ nie wymaga hospitalizacji, nacięcia tkanki, jednak należy się liczyć z faktem, że jest to podstawowe pobranie krwi więc jest odczuwalny. 

W jakich przypadkach wykonywany jest zabieg? 

Rewitalizacje osoczem bogatopłytkowym w wargi sromowe wykonujemy, gdy pacjentka skarży się na:

  • utratę elastyczności i napięcie skóry warg sromowych związanej z porodem/porodami lub wiekiem,
  • odczuwalny dyskomfort w codziennych aktywnościach, nieprzyjemne ocieranie o bieliznę,
  • lub chce poprawić wygląd i przywrócić estetykę sfery intymnej, by odzyskać pewność siebie. 

Należy jednak pamiętać, że jak każdy zabieg wykonywany pod czujnym okiem lekarza ma swoje przeciwwskazania, a są nimi:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • aktywne infekcje w okolicach zabiegu np. opryszczka, 
  • choroby krwotoczne i zaburzające krzepnięcie,
  • skłonność do powstawania bliznowców.

Rewitalizacja warg sromowych z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to zabieg nowatorski lecz przynoszący rewelacyjne efekty. W naturalny sposób pozwala na poprawę komfortu i estetyki miejsca intymnego. Zwiększa elastyczność i napięcie tkanki, poprawia nawilżenie i koloryt oraz redukuje oznaki starzenia się skóry, dzięki czemu zyskujemy pożądane efekty bez ingerencji chirurgicznej. 

 

Jeśli zmagasz się z wyżej wypisanymi problemami i marzysz o pozbyciu się problemu po ciąży, ale także z powodu np. na wiek to koniecznie umów się na konsultację w Anlaya Clinic z naszym specjalistą, który przeprowadzi szczegółowy wywiad, odpowie na wszystkie pytania i dobierze najkorzystniejszy przebieg terapii. 

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺