Podwójny podbródek – zabieg z wykorzystaniem mikrofali, czy warto?

Bez względu czy jesteś osobą szczupłą czy też borykającą się z nadmiarem kilogramów jest jedna część naszego ciała, która nie zważa na ten fakt i przyczyny jej występowania mogą być zgoła inne niż nadprogramowe kilogramy – mowa tu o podwójnym podbródku. Posiadanie go to niestety nierzadko powód utraty pewności siebie i przeświadczenie o braku własnej atrakcyjności – dlatego też w tym artykule spieszymy z pomocą i przedstawiamy bezpieczny i nieinwazyjny sposób na piękny owal twarzy!

Jak już wspomnieliśmy podwójny podbródek nie zawsze jest skutkiem nadwagi, często związany jest z predyspozycjami genetycznymi, nieprawidłową postawą ciała (w tym ciągłe pochylanie głowy przy komputerze czy podczas używania smartfonów), czy też utratą elastyczności i sprężystości skóry. Zdajemy sobie też sprawę z tego, że usunięcie nadmiernej tkanki z tej części ciała jest niezwykle trudna, ponieważ gromadzące się tam komórki tłuszczowe są pewnego rodzaju “zapasem” energetycznym naszego organizmu.

Pozbycie się go z naszego organizmu poprzez dietę jest czasochłonne i wymagające, z pomocą jednak przychodzi medycyna estetyczna – już teraz sprawdź czy zabieg na podbródek jest właśnie dla Ciebie!

Zabieg wykorzystujący mikrofale – czym jest i jak wygląda?

Faktem jest, że zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej są o wiele szybsze i skuteczniejsze niż metody wykonywane we własnym zakresie. Jednak skala proponowanych zabiegów jest tak duża, że ciężko zdecydować się na konkretny – my mamy jednak prostą odpowiedź – szybki, bezinwazyjny i bezbolesny zabieg przynoszący spektakularne rezultaty już po jednej wizycie w gabinecie!

Technologia wykorzystująca mikrofale CoolWaves® o częstotliwości 2,45 GHz, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej działając zarówno na płytkie jak i głębokie jej warstwy. Rewelacyjnie sprawdza się w:

  • redukcji miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej
  • usuwaniu cellulitu nawet w zaawansowanych przypadkach
  • pozbyciu się opornych “fałdek” z różnych partii ciała
  • zagęszczeniu, ujędrnieniu i napięciu skóry
  • usunięciu podwójnego podbródka oraz tkanki tłuszczowej z innych trudno dostępnych miejsc

Podczas zabiegu mikrofale docierają do membran komórek tłuszczowych, rozbijają je na mniejsze części, a następnie są one usuwane z organizmu za pomocą naturalnych procesów metabolicznych. Innowacyjny jest również fakt, że aż 80% mikrofal trafia bezpośrednio w cel, tym samym sprawiając, że nasz naskórek pozostaje nienaruszony.

Rewelacyjne efekty

Po pierwsze spowodowany jest skurcz włókien kolagenowych, czyli napięcie i ujędrnienie skóry, po drugie precyzyjne “uderzenie” w punkt i redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej i uzyskanie pięknego owalu twarzy, a na koniec usunięcie cellulitu. Oczywiście podwójny podbródek nie wymaga usunięcia cellulitu, jednak dwa pierwsze efekty są jak najbardziej realne i to w krótkim czasie. Pamiętaj jednak, że do przebudowy kolagenu oraz rozpadu komórek tłuszczowych nasz organizm potrzebuje trochę czasu i najlepsze efekty będą widoczne po ok. 3 tygodniach.

Lepiej zapobiegać?

Jak mówi przysłowie “lepiej zapobiegać niż leczyć” warto wcześniej zainteresować się problemem podwójnego podbródka. Wprowadź do swoich codziennych czynności kilka złotych zasad, które pozwolą Ci na dłuższe utrzymanie pięknego wyglądu:

  • zróżnicowana dieta, bogata w witaminy
  • spanie na specjalnie przystosowanej poduszce z funkcją memory
  • pilnowanie prawidłowej postawy
  • ćwiczenia aktywizujące szyję i głowę
  • utrzymanie prawidłowej masy ciała

Pamiętaj jednak, że współczesna medycyna estetyczna wyciąga pomocną dłoń oferując skuteczne i nieinwazyjne metody, które znacznie przyspieszą osiągnięcie celu i pozwolą się nim cieszyć przez długi czas – właśnie taki jest zabieg technologią Onda.

Jeśli szukasz profesjonalnego miejsca na terenie Warszawy i w okolicy, które oferuje najlepsze ceny zabiegu koniecznie sprawdź ofertę Kliniki Anlaya w Józefowie.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺