Nowoczesne technologie w modelowaniu sylwetki – sprawdź, co poleca ekspert kliniki Anlaya – mgr Iwona Płochocka!

Myśląc o szybkim zabiegu, którego efektem będzie wymodelowana, szczupła sylwetka przychodzi Ci od razu na myśl chirurgia plastyczna? Dziś chcemy rozwiać ten mit, zdrowe i smukłe ciało oraz szybki efekt wymodelowania nie równa się inwazyjna operacja! Współcześnie światowym standardem są zabiegi nowoczesnymi technologiami w medycynie estetycznej, a co jest teraz TOP? co dla klientów jest ponadczasowe oraz bezpieczne i skutecznie, a efekty są widoczne niemalże od razu? O tym porozmawiamy z kosmetologiem w Klinice Anlaya – Iwoną Płochocką –  która jest pasjonatką technologii Hi-Tech oraz ma wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów, a specjalizuje się w doborze terapii modelowania sylwetki. 

Lato w pełni, czy mamy jeszcze szansę na piękną sylwetkę na urlopie? 

I P: Oczywiście, jeśli weźmiemy pod uwagę, że wakacje możemy spędzić również za granicą i w późniejszych miesiącach, gdy w Polsce już dni są coraz krótsze 🙂 Ale jak najbardziej nie zaprzeczam, że jeszcze w tym sezonie mamy szansę na fajną, ujędrnioną sylwetkę – jednak wtedy musimy liczyć się z intensywną współpracą zarówno w naszej klinice jak i w domu – zawsze powtarzamy naszym klientom, że kluczem do pięknej sylwetki są terapie łączone oraz wspomaganie w postaci zdrowego odżywiania i minimalnej ilości ruchu – chociażby w formie spacerów. 

Jeśli mowa już o terapii łączonej to co poleciłabyś osobie chcącej szybkich efektów? 

I P: Od zawsze jestem zwolenniczką zabiegów łączonych, uważam że przynoszą najlepsze rezultaty, a współczesna medycyna estetyczna rozwinęła się na tyle, by skutecznie i bezpiecznie używać kilku technologii już podczas jednej sesji. Standardowym modelem takiego zabiegu są dwie technologie – to np. fala radiowa + fala ultradźwiękowa, czy endermologia + mikrofala, albo endermologia + fala uderzeniowa. Moim zdaniem dobór odpowiednich technologii zależy od wybranej partii ciała, jedna technologia sprawdzi się lepiej na brzuchu a inna np. w okolicy ud i pośladków. Moim TOP zabiegiem jest endermologia w połączeniu z falą uderzeniową. Fala od dawna jest wykorzystywana w medycynie np. ortopedii dlatego mam do niej 100% zaufanie, wiem że zabieg będzie maksymalnie skuteczny jeśli chodzi o ujędrnienie skóry, redukcja cellulitu i w zgubieniu kilku centymetrów w talii. Endermologia w sumie z podobnego powodu, w wielkim skrócie, to technologia stworzona ponad 30 lat temu przez osobę, która chciała prostą metodą masażu pomóc w zabiegach fizjoterapeutycznycznych, leczeniu blizn i bólów pourazowych. Te dwie technologie w połączeniu tworzą fantastyczny zabieg modelowania sylwetki, który umożliwia w krótkim czasie osiągnięcie rewelacyjnych rezultatów. 

Czy takie zabiegi są wystarczające, by zapewnić oczekiwane rezultaty?

I P: Mam wrażenie, że pytasz mnie o to czy takie zabiegi faktycznie działają? 🙂 Tak, seria zabiegów wykonywanych w Klinice Anlaya z pełną starannością i właściwie dobranymi parametrami są w 100% bezpieczne i skuteczne. Oczywiście należy pamiętać, by poinformować nas o wszystkich chorobach, przeprowadzamy szczegółowy wywiad z pacjentem, ponieważ zależy nam na spektakularnych rezultatach, bez efektów ubocznych – zawsze informujemy pacjenta o przeciwwskazaniach i ryzyku – nie staramy się kolokwialnie mówiąc, na siłę, zrobić zabiegu jeśli pacjentka np. karmi piersią i nie konsultowała zabiegu ze swoim lekarzem ginekologiem, albo jest pacjent z remisją choroby lecz z brakiem potwierdzających to dokumentów. Pamiętajcie, że oczekiwane rezultaty i bezpieczny zabieg są sukcesem zarówno naszym jak i waszym, więc bardzo ważny jest szczery wywiad przedzabiegowy. 

W branży medycyny estetycznej mówi się, że szewc bez butów chodzi. Czy Ty masz taki swój ulubiony zabieg, z którego korzystałaś i z czystym sumieniem możesz polecić? 

I P: To bardzo ważne pytanie – bo jest w nim dużo prawdy – w wielu gabinetach personel nie miał wykonywanych zabiegów, które są oferowane w klinice, nie twierdzę, że to obowiązek jednak uważam, że jest to istotny czynnik w doborze terapii dla pacjenta, żeby najpierw sprawdzić na sobie 🙂 Jako pasjonatka technologii Hi-Tech miałam wykonywane praktycznie wszystkie zabiegi z oferty Kliniki i faktycznie z czystym sumieniem mogę większość polecić, są oczywiście te na górze jak i na dole mojej listy – takim zabiegiem w moim top 3 jest mikrofala CoolWaves® – są to tzw “zimne” fale, które przenikają przez naszą skórę i celnie trafiają w tkankę tłuszczową skutecznie ją rozbijając i obkurczając, jest ona następnie wydala z organizmu w procesie przemiany materii. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, ale wskazana jest seria dla spotęgowania rezultatów. Dodatkowo na podium umieściłabym jeszcze wspomnianą wyżej endermologię oraz falę uderzeniową

Dlaczego warto skorzystać z medycyny estetycznej, by wymodelować sylwetkę i dlaczego w Klinice Anlaya? 🙂

I P: Współcześnie zabiegi medycyny estetycznej rozwijają się w niesamowitym tempie, technologia wciąż idzie do przodu i warto jej zaufać, ponieważ by w ogóle zabiegi były możliwe dana technologia musi przejść szereg badań naukowych i testów. 

Także mamy pewność, że zabiegi tj. endermologia, fala radiowa czy ultradźwięki są całkowicie dla nas bezpieczne, a efekty naszych klientów jednoznacznie wskazują, że i skuteczne. 

Medycyna estetyczna jest praktycznie dla każdego, a takie zabiegi naprawdę warto wykonać jeśli np. masz problem ze zgubieniem wagi poprzez ćwiczenia lub dietę. 

W Klinice Anlaya posiadamy wysokiej klasy urządzenia do zabiegów modelowania sylwetki, redukcji cellulitu czy usuwania tkanki tłuszczowej. Nasza wyspecjalizowana kadra ciągle podnosi swoje kwalifikacje, uczestniczy w szkoleniach i kursach branżowych  – dlatego warto nam zaufać, nawet jeśli nie zdecydujesz się na wykonanie zabiegu, to warto się z nami skontaktować na niezobowiązującą konsultację!

 

mgr Iwona PłochockaJestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Kierunek wybrałam z zamiłowania do pielęgnacji skóry. Podczas studiów pokochałam kosmetologię, chemię kosmetyczną i świadomą pielęgnację skóry twarzy i ciała. Od 11 lat realizuje swoje pasje w Klinice Anlaya. Przez ten czas odbyłam wiele szkoleń, uczestniczyłam w konferencjach i seminariach. Dzięki uzyskanej wiedzy i doświadczeniu, do każdego problemu podchodzę indywidualnie i tworzę długofalowe plany zabiegowe. W gabinecie staram się uświadamiać każdego jak ważne są kosmetyki i styl życia w profilaktyce przeciwstarzeniowej. Wprowadzenie odpowiednich nawyków pielęgnacyjnych zaprocentuje w przyszłości każdego klienta a skóra podziękuje za to pięknym wyglądem. 

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺