Najlepsze zabiegi na twarz w okresie świątecznym – co wybrać? fale radiowe czy podczerwień?

Okres świąteczny to idealny czas, by wkroczyć w postanowienia na nowy rok, zazwyczaj dotyczą one większej dbałości o siebie – swoje ciało, organizm i ogólne samopoczucie. Również piękna i zdrowa skóra to coś, do czego zawsze będziemy dążyć. Zatem to jest nasz pierwszy cel! Piękna, napięta i pełna blasku skóra twarzy!

Świetnie, jeżeli postawisz na naturalne i zdrowe metody w uzyskaniu Twojego celu – podstawowy masaż twarzy oraz pielęgnację białą, jednak w tym artykule przedstawimy prosty i skuteczny sposób, by wspomóc Cię w dążeniu do upragnionego efektu, ale nieco “mocniejszymi” metodami.

Lifting bez skalpela?

Na rynku zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest wiele propozycji przywracających naszej skórze blasku i jędrności, jednak nie wszystkie mogą spełnić nasze oczekiwania. Na wysokiej pozycji i zdecydowanie polecane przez nas znajdują się dwie technologie – fala radiowa oraz podczerwień. Ale co najlepiej wybrać? Odpowiadamy poniżej!

A właściwą odpowiedzią będzie – zarówno fala radiowa jak i termolifting – zdziwieni? Znając obie technologie śmiało możemy wskazać wiele spektakularnych efektów zarówno jednego jak i drugiego rozwiązania, bowiem bez względu na, co wybierzemy efekt będzie spektakularny.

Termolifting 

Głowica, która jest używana wykorzystuje światło podczerwone, które działa w temperaturze ok. 40-44 stopni celsjusza. Dochodzi do kontrolowanego przenikania do warstw skóry i podgrzania włókien kolagenowych, to prowadzi do skurczenia ich, pobudzenia i pobudzenia nowych. Cały proces sprawia, że nasza skóra staje się ujędrniona, zdecydowanie gęstsza, napięta i rozświetlona. Drobne zmarszczki zostają zniwelowane, bruzdy spłycone, a owal twarzy przywrócony. Termoliftingu używa się również w zabiegach na ciało, ale już nie w tak szerokim stopniu jak fali radiowej.

Fala radiowa

Lifting skóry otrzymany za pomocą fali radiowej jest równie skuteczny, co metoda powyższa. Czym zatem się wyróżnia? Podstawą jest wykorzystana technologia, czyli fale radiowe, które działają w wyższej temperaturze – 45-60 stopni celsjusza. Wyższa temperatura przyczynia się do stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu, następstwem jest skurczenie tkanki, co skutkuje poprawą gęstości skóry, poprawia jej napięcie i ujędrnienie. Ponadto oprócz efektu odmłodzenia dochodzi do poprawy krążenia krwi, nasz metabolizm ulega przyspieszeniu, zwiększa się przemiana materii, a z organizmu usuwane są toksyny. Drugą różnicą jest fakt, o którym już wspomnieliśmy – fala radiowa idealnie sprawdza się w zabiegach na różne partie ciała w celu redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Zatem śmiało można stwierdzić, że bez względu na wybór zarówno jedna jak i druga metoda spełnią Twoje oczekiwania i marzenia o pięknej, lśniącej i ujędnionej skórze.

Należy jednak pamiętać, że istnieją przeciwwskazania, które mogą wykluczyć wykonanie tych zabiegów, więc upewnij się, że wśród nich nie znajdują się przeciwwskazania dla Ciebie:

  • Aktywne infekcje
  • Stany zapalne oraz niezagojone rany w obrębie skóry, która ma zostać poddana działaniu urządzenia
  • Ciążę oraz okres karmienia piersią
  • Wszelkie choroby serca oraz choroby o charakterze neurologicznym
  • Zaburzenia w obrębie układu krwionośnego
  • Choroby nowotworowe
  • Cukrzyca
  • Świeża opalenizna
  • Przyjmowanie substancji fotouczulających (w przypadku termoliftingu
  • Aparat słuchowy, rozrusznik serca, implanty (w przypadku fali radiowej)

Jeśli zmagasz się z pierwszymi oznakami starzenia, brakiem jędrności skóry oraz poszarzałą cerą skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty na zabiegi liftingujące!

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺