Lifting bez skalpela – bezinwazyjne usuwanie niedoskonałości

lifting wolumetryczny

Słysząc słowo lifting większości z nas kojarzy się tylko jedno- zabieg chirurgiczny mający na celu podniesienie i  naciągnięcie skóry poprzez usunięcie jej nadmiaru. Z biegiem lat skóra staje się zwiotczała, w skutek starzenia się jest w niej coraz mniej kolagenu i elastyny. Sprawia to, że odczuwamy dyskomfort i postrzegamy się jako mniej atrakcyjne osoby. To jak widzimy siebie sami, przekazujemy naszemu otoczeniu poprzez wycofanie i brak wiary w siebie a wystarczy tak niewiele by poczuć się pięknie.

W obecnych czasach słowo lifting pojawia się bardzo często. Nasze ciało i twarz mają być jędrne i napięte. Gdy już zauważymy ze skóra traci jędrność ,pojawiają się delikatne zmarszczki ,a owal zaczyna opadać tworząc na naszej buzi „chomiczki” nie musimy od razu zapisywać się na chirurgiczny lifting, zacznijmy od nieinwazyjnych metod poprawy napięcia skóry.

W Klinice Anlaya mamy 2 technologie ,które przynoszą spektakularne rezultaty i nie wymagają kilku lub kilkunastu dniowej rekonwalescencji. Należą do nich fala radiowa oraz laser frakcyjny.

Technologia wykorzystująca fale radiową wykorzystuje ciepło w granicach od 39 do 42 stopni Celcjusza, które podgrzewa głębokie warstwy skóry. Tak wysoka temperatura pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny.

Zabieg jest przyjemny i nie boli, wykonuje sie go na specjalnej oliwce, która przewodzi fale radiową, głowica masuje podgrzewając wybrany rejon twarzy , czas zabiegu zależy od obszaru na którym działamy i trwa od mniej więcej kilku do 20 minut.

Serie zabiegowe to 4 lub 6 spotkań w odstępach  tygodniowych

Efekty można zaobserwować zaraz po zabiegu, skóra jest gładka ,jędrna i napięta. Rezultat końcowy można oceniać po 3 miesiącach od zakończenia serii i powinien utrzymywać sie do roku. Jest to zabieg całoroczny , można wykonywać go przy ekspozycji na słońce jak i tuż przed urlopem , możemy poprawić kondycje naszej skóry twarzy szyi i dekoltu , ramion, brzucha ,ud.

Drugą technologią do bezinwazyjnego liftingu jest laser frakcyjny nieablacyjny.

Jest to laser nanosekundowy, który wpływa na skórę w sposób mechaniczny co powoduje skrócony czas rekonwalescencji, nie narusza naskórka. Laser ten uszkadza warstwy skóry głębiej położone, powstają ogniska zapalne, które rozpoczynają proces przebudowy skóry.

Podczas zabiegu odczuwalne jest przyjemne ciepło, przeprowadza się go na oczyszczonej suchej skórze. Laser ten ma możliwość działania na 5 poziomach, co pozwala na szerokie spektrum działania na skórę. Oprócz działania liftingującego można zniwelować rozszerzone pory ,przebarwienia czy blizny.usuwanie zmarszczek

Jedna seria tego zabiegu to 3 wykonywane w odstępach 2-3 tygodniowych. Jest to zabieg całoroczny, nie eliminuje z życia codziennego. Pierwsze efekty  widoczne są zaraz po zabiegu, skóra jest jędrniejsza, bardziej napięta, zmarszczki widocznie spłycone. Efekty końcowe można oceniać po 3 miesiącach od zakończenia serii i powinny utrzymywać sie do roku.

Aby po serii zabiegów cieszyć sie rezultatami dłużej należy pamiętać o dobrze dobranej kuracji zabiegami pielęgnacyjnymi w Klinice Anlaya oraz odpowiednimi kosmetykami domowymi. Nasi eksperci z przyjemnością doradzą jakich kosmetyków używać oraz jak pielęgnować swoje ciało by czuć się lepiej i wydłużyć widoczność efektów po zabiegu.

W obecnych czasach mamy coraz większa świadomość jak ważne jest dbanie o siebie. Codzienna pielęgnacja skóry, włosów, dbanie o swoje zdrowie, odpowiednie odżywianie jest już czymś normalnym i nikogo nie dziwi. Zwrócić należy uwagę jednak na to, że robimy to dla siebie nie dla innych. Gdy czujemy się dobrze ze sobą, inni czują się dobrze z nami, a to jest pierwszy krok na drodze do nowych kontaktów, doświadczeń czy zmiany na lepsze swojego życia. 

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺