Naturalnie odmłodzona skóra wokół oczu i ust

Twarz to najbardziej odsłonięta część naszego ciała zarówno w ciepłe jak i zimne miesiące, dlatego też warto o nią zadbać, a szczególnie w okolicach oczu i ust. Dlaczego? Ponieważ skóra w tych partiach jest bardzo cienka i delikatna – wynosi ok 0,5 mm, podczas gdy w innych obszarach może mieć nawet do 4 mm. Wbrew pozorom w tych delikatnych miejscach można zastosować mocne rozwiązanie – zamiast czekać na rezultaty kremów przeciwzmarszczkowych i anti-aging wypróbuj skuteczną metodę laseroterapii!

Pierwsze objawy?

Z okolicą oka oraz ustami jest tak, że nie zwracamy na nie często uwagi, skupiając się na innych partiach ciała, dopiero z wiekiem dostrzegamy tzw. “kurze łapki”, przesuszenie, opuchliznę wokół oczu i zatrzymanie limfy w tej strefie, a także cienie pod oczami, utratę jędrności i opadające kąciki ust. Pierwsze objawy możemy dostrzec już po 25 roku życia, kiedy w organizmie zmniejsza się produkcja kolagenu. Poza tym obszar oka i ust zawiera niewielką ilość warstwy podskórnej, gruczołów łojowych jest niewiele, a potowych – wcale. Te wszystkie czynniki powodują, że skóra jest w tych miejscach delikatna, cienka i bardzo wrażliwa na działanie czynników zewnętrznych. Warto również wziąć pod uwagę, że skóra okolicy oka i ust cały czas pracuje – mrugamy, przewracamy oczami, mówimy, uśmiechamy się – to wszystko sprawia, że zmarszczki pojawiają się szybciej i jeśli nie podejmiemy pielęgnacji w odpowiednim momencie – zostaną z nami na dłużej.

Już od dawna wiadomo, że laseroterapia przychodzi z pomocą nawet w najtrudniejszych przypadkach, więc i teraz nie będzie tajemnicą, że delikatna skóra potrzebuje “silnej ręki”. Technologia Harmony XL Pro to nieablacyjny resurfacing skóry pozwalający na spłycenie bruzd i zmarszczek wokół oczu i ust.

Technologia działa na głębokie warstwy skóry, doprowadza do stymulacji produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się napięta i zdecydowanie gładsza, a w mgnieniu oka pozwala zmniejszyć “pamiątki” pozostawione po słonecznych miesiącach – przebarwienia skóry, czy melasma. Po zabiegu skóra staje się świeża, odmłodzona, gładka i napięta. Dodatkowo laser jest odpowiedni do każdego rodzaju cery oraz można go wykonywać przez cały rok – oczywiście pamiętając o odpowiedniej pielęgnacji i ochronie słonecznej zaraz po zabiegu.

Czego możemy spodziewać się po zabiegu?

Samych super rezultatów 🙂 bowiem technologia ClearLift jest naprawdę skuteczna i jedna z najbardziej rozchwytywanych, która:

  • ochroni przed przedwczesnym starzeniem się
  • wygładzi i zredukuje zmarszczki i zagłębienia
  • wzmocni cienką skórę wokół oczu i ust
  • ujędrnia skórę
  • zmniejszy obrzęk, opuchnięcia i worki pod oczami

Sesja zabiegowa trwa zazwyczaj ok. 30 minut, nie wymaga okresu rekonwalescencji chociaż zaraz po wyjściu z gabinetu skóra jest zaczerwieniona. Zdecydowanie zaleca się stosowanie pielęgnacji zaraz po zabiegu, a w odstępie jednego dnia można już użyć podkładu lub korektora.

Metod, które pozwalają na pielęgnację delikatnej okolicy oka i ust jest wiele, ale my zdecydowanie polecamy laseroterapię – w obecnych czasach jest to praktycznie najszybszy i najskuteczniejszy sposób, by osiągnąć oczekiwane rezultaty. Ważnym aspektem, którym kieruje się większość osób jest fakt, że laser nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, jak w przypadku zabiegu chirurgicznego i jest przede wszystkim precyzyjny i skuteczny.

Jeśli zmagasz się z cienką skórą w okolicach oczu i ust, a także chcesz poznać sposób na napiętą i odmłodzoną skórę całej twarzy zapytaj o laser wykorzystujący technologię ClearLift w Anlaya Clinic!

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺