Ciało jeszcze na wiosnę? To możliwe z falą radiową i ultradźwiękami od Alma Lasers! 

Przygotuj ciało na wiosnę! Fajnie brzmi? To może pójdźmy o krok dalej. Zaopiekuj się swoim ciałem i przygotuj je na wiosnę, lato i lata! I my Ci w tym chętnie pomożemy. Już niedługo coraz więcej słonecznych, ciepłych dni, soczyste wiosenne powietrze i kolory budzącej się do życia przyrody będą tylko zachęcać do aktywności na świeżym powietrzu, zakładania luźniejszych ubrań, krótszych i zwiewnych sukienek. Chcemy czuć się zawsze komfortowo i atrakcyjnie, a wiedz, że ten cel wcale nie jest tak odległy jakby się mogło wydawać, wręcz przeciwnie! W klinice Anlaya poznasz wyjątkowy zabieg z użyciem fal radiowych i ultradźwięków, zatroszczymy się o Twoje ciało z najwyższą starannością.

Okazuje się, że fale radiowe są świetnym i skutecznym sposobem na modelowanie sylwetki. Przy ich użyciu możemy zadbać o jakość skóry, jej jędrność, sprawić że będzie pięknie napięta, elastyczna i bez rozstępów. Bardzo często wpadamy w kompleksy albo tracimy w dużej mierze poczucie własnej wartości, bo uważamy, że nasze ciała nie wyglądają wystarczająco dobrze, nie czujemy się w nich piękne i podejmujemy wiele różnych starań, aby uzyskać sylwetkę, o której tak marzymy, poczynając od zdrowego stylu życia, aktywność fizyczną, przez zdrowe odżywianie, dobry sen, regenerację a kończąc na używaniu drogich kosmetyków, które nie zawsze działają tak, jakbyśmy tego oczekiwali. A przecież każdy zasługuje na to, aby czuć się wyjątkowo i dobrze ze sobą. Medycyna estetyczna wciąż się rozwija, a fale radiowe i ultradźwięki to jedne ze skuteczniejszych metod, które możemy zaproponować w naszym gabinecie, za chwilę przekonasz się jak ciekawym zabiegiem one są.

Jednoczesne ujędrnianie skóry wraz z zredukowaniem tkanki tłuszczowej, to jakby skorzystać z  pakietu 2 w 1! Dzięki nowoczesnej technologii zimne i ciepłe ultradźwięki pozwalają zniszczyć nadmierną tkankę tłuszczową, która pod wpływem fal rozpada się, a następnie jest naturalnie wydalana z organizmu poprzez przemiane materii. Jest to metoda, która nie uszkadza w żaden sposób tkanek otaczających miejsce zabiegowe. Fale radiowe z kolei podgrzewają miejscowo tkanki, dzięki temu pobudza się krążenie, w efekcie szybciej można usunąć uwolniony pod wpływem ultradźwięków tłuszcz,  wymodelować sylwetkę czy też owal twarzy. Świetnie wpływają one na włókna

kolagenowe, które znajdują się w naszej skórze, jednocześnie obkurczając je i pobudzając do produkcji nowych. Końcowy efekt daje m.in. znaczne odmłodzenie, napięcie i rozświetlenie skóry. Najczęstszym obszarem jaki modelujemy jest podbródek, który dzięki zabiegowi staje się jędrny i uniesiony, w rezultacie odmładza to naszą twarz. Poddając zabiegom dekolt, sprawimy że będzie on gładki, jędrny, bez marszczeń na skórze, a to daje efekt odmładzający! Innymi popularnymi miejscami są oczywiście okolice brzucha, ud i ramion. Zabieg ten jest dedykowany zarówno kobietom jak i mężczyznom!

Z zabiegów ultradźwiękami oraz fali radiowej może korzystać prawie każdy. Prawie, ponieważ należy pamiętać o kilku ważnych aspektach, które towarzyszą praktycznie każdemu zabiegowi medycyny estetycznej. Omijać powinny je osoby, które :

  • są w okresie ciąży lub karmią piersią,
  • mają chore nerki bądź wątrobę,
  • chorują lub chorowały na serce,
  • mają lub miały nowotwór,
  • posiadają stany zapalne bądź mają otwartą ranę w miejscu, gdzie miałyby być używane faleradiowe, ultradźwięki.
  • mają rozrusznik serca.

W naszej klinice zabieg z użyciem fal radiowych i ultradźwięków izraelskiego producenta Alma Lasers przeprowadzają osoby wykwalifikowane i przeszkolone w tym kierunku. Zachowane są najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dbamy o komfort, a dzięki systemowi chłodzenia zabieg jest praktycznie bezbolesny. Czas trwania zależy w dużej mierze od wybranej części ciała (najczęściej modelujemy brzuch, wewnętrzną stronę ramion i ud, pośladki oraz twarz i dekolt), która byłaby mu poddawana, zazwyczaj procedura łączenia ultradźwięków i fali radiowej to minimum 20 minut. 

Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt, sugerujemy wykonać kilka serii zabiegów w odstępach tygodniowych. W trakcie konsultacji nasz specjalista dobierze odpowiednią ilość sesji do Twoich oczekiwań. Po zabiegu nie jest potrzebny okres rekonwalescencji, zaraz po nim możesz wrócić do swoich codziennych zajęć, jednak należy zrobić sobie jednodniową przerwę od nadmiernego wysiłku fizycznego i gorących kąpieli.

Pamiętaj, że zanim słońce na dobre u nas zawita, jeszcze zdążysz przygotować swoje ciało! Zapraszamy do kontaktu z Anlaya Clinic! 

 

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺