Cellulit lub utrata jędrności skóry? – traf w te problemy falą uderzeniową!

Nie od dziś wiemy, że zabiegi medycyny estetycznej bardzo często ułatwiają nam osiągniecie celu w dążeniu do upragnionego wyglądu – jędrnego ciała, szczupłej i pozbawionej cellulitu sylwetki. Na rynku znajdziesz propozycje wielu klinik i gabinetów, które oferują niesamowite efekty w ultrakrótkim czasie, jednak my ciągle powtarzamy naszym Klientom, że najlepsze efekty są spotęgowane dodaniem aktywności fizycznej, zdrowej diety i holistyczne podejście do tematu – a cóż temu bardziej sprzyja niż nadchodząca wiosna? Dni, gdy słońce wręcz doskwiera są idealne, by zacząć od spacerów, może krótkiej rozgrzewki w parku lub ćwiczeń na siłowni na świeżym powietrzu.  

Oczywiście w Anlaya Clinic również cenimy sobie najlepsze technologie dlatego też w dążeniu do wymarzonej sylwetki na lato, czy też lata oprócz aktywnego trybu życia polecamy naszym Klientom sprawdzone przez nas zabiegi. 

Jeśli zatem zmagasz się z cellulitem lub też utratą jędrności Twojej skóry to strzałem w dziesiątkę będzie fala uderzeniowa! 

Fala uderzeniowa to nieinwazyjna terapia dedykowana jest wszystkim, którzy zmagają się z uporczywym cellulitem w każdym stopniu zaawansowania, wiotką skórą i nadmierną tkanką tłuszczową. Co ciekawe fala uderzeniowa (inaczej zwana akustyczną) była pierwotnie wykorzystywana w leczeniu bólu i przy zabiegach fizjoterapeutycznych, jednakże po czasie z powodzeniem zaczęto używać fali w medycynie estetycznej. 

Jej działanie jest bardzo proste – po “uderzeniu” w miejsce zabiegowe rozprzestrzenia się, dochodzi do stymulacji mikrokrążenia w tkankach i zmniejszenia ich objętości, komórki tłuszczowe pobudzane są do naturalnej regeneracji oraz przebudowy kolagenu. W rezultacie dochodzi do redukcji cellulitu, zwiększenia sprężystości i elastyczności skóry oraz zniwelowania zmarszczek, blizn a także rozstępów. 

Dlaczego warto? 

 • Bez okresu rekonwalescencji – natychmiastowy powrót do codziennych aktywności 
 • Działa na różne partie twarzy i ciała – podbródek, ramiona, brzuch, pośladki, uda
 • Zabieg łączony – możliwość wykonania zabiegu jednocześnie z innymi technologiami m.in endermologia, mikrofale, masaże manualne itp.
 • Komfortowy, bezbolesny i nieinwazyjny 

Aby osiągnąć maksymalne efekty należy wykonać sesję 5-10 zabiegów w odstępach około 4 dniowych, co jest niewątpliwym plusem na tle innych technologii, które wymagają dłuższej przerwy między terapiami. Dzięki temu oczekiwane efekty pojawią się zdecydowanie szybciej. Dodatkowy ruch, aktywność fizyczna, zbilansowana dieta są jak najmilej widziane – zwłaszcza, że w okresie wiosna/lato mamy dostęp do coraz większej ilości świeżych owoców i warzyw. Więc nie bój się tzw. “skórki pomarańczowej” bo w środku pomarańcza może być dojrzała i soczysta – tak jak Twoja skóra! Jędrna, elastyczna, wygładzona. 

Z zabiegu mogą skorzystać zarówno pani jak i panowie, chociaż powszechnie wiadomo, że cellulit u mężczyzn występuje w małym stopniu, za to częściej mogą zmagać się z problemami fizjoterapeutycznymi – m.in. kolano skoczka, łokieć tenisisty czy też łokieć golfisty. 

Jak każdy zabieg medycyny estetycznej fala uderzeniowa ma również przeciwwskazania, zapoznaj się z nimi przed decyzją o zabiegu lub skonsultuj się z naszym specjalistą w Anlaya Clinic: 

 • ciąża i karmienie piersią 
 • nowotwór 
 • osteoporoza 
 • stany gorączkowe i ostre stany zapalne 
 • zakrzepica żylna i żylaki 
 • przepuklina w rejonie zabiegowym 
 • rozrusznik serca
 • implanty

Zabieg falą uderzeniową -to wyjątkowy sposób na cellulit – jednocześnie “uderza” w cel, drenuje i zwiększa ukrwienie tkanek zwiększając tym samym produkcję nowych włókien kolagenowych. Efektem czego jest wielopoziomowe działanie – redukcja cellulitu (nawet w największym stadium), redukcja tkanki tłuszczowej, ujędrnienie, uniesienie, wygładzenie skóry. Jeśli chcesz skorzystać z tego zabiegu skontaktuj się z nami już teraz! 

 

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺