Brak pomysłu na prezent? Podpowiadamy jak ją zaskoczyć w Dniu Kobiet! 

8 marca – to Dzień Kobiet obchodzony międzynarodowo. Panie w wielu krajach obdarowywane są podarunkami w różnego rodzaju, najczęściej są to kwiaty, perfumy lub kosmetyki, jeśli jednak te prezenty są już dla Ciebie zbyt przewidywalne skorzystaj z naszych podpowiedzi  i propozycji na zabiegi! Jest to zdecydowanie strzał w dziesiątkę, poniewaz oprócz korzyści wynikających z danych zabiegów to kobieta zyska dodatkowy czas dla siebie, relaks i dobre samopoczucie. 

Trwały make-up 

Nasze propozycje zaczniemy od makijażu, ale nie zwykłego, który należy zmyć przed snem – makijaż permanentny, to nasza pierwsza propozycja! Jest ona przeznaczona dla kobiet, które są zwolenniczkami takiego rodzaju zabiegów oraz pań ceniących sobie wygodę i zaoszczędzony czas. Najpopularniejszym użyciem makijażu permanentnego jest wykonanie go w okolicach oczu – na brwi i jako eyeliner oraz usta, jako trwałe nadanie koloru. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nie jest również prawdą, że makijaż permanentny wykonujemy “na zawsze” – owszem, jest to forma trwałego wykonania makijażu ale w obecnych czasach rozwoju medycyny estetycznej w każdej chwili możemy usunąć go laserowo. 

Depilacja

Druga pozycja to depilacja, i tutaj nie określamy dokładnie jaka, ponieważ w Klinice Anlaya mamy dwie propozycje – depilację woskiem oraz depilację laserową. Wiele osób pyta nas, która jest lepsza, mniej bolesna, trwalsza? Naszym zdaniem warto przetestować dwa sposoby, ale jeśli chcesz obdarować zdecydowaną Panią, która już korzystała z wosku, to warto podarować pakiet zabiegu laserowego, jeśli natomiast wizyta w gabinecie odbywa się po raz pierwszy to polecamy wykupienie vouchera na odpowiednią kwotę, a my zajmiemy się resztą – doradzimy, podpowiemy i wykonamy zabieg tak, by był jak najlepiej zapamiętanym prezentem.

Dodatkowo szybko podpowiemy na czym polegają oba zabiegi:

  • depilacja woskiem składa się z pojedynczego zabiegu, podczas którego na wybraną partię ciała (nogi, bikini, pachy, wąsik) nakładany jest specjalny wosk wzbogacony w olejki i substancje pielęgnacyjne. Następnie po zaschnięciu energicznym ruchem jest ściągany z obszaru zabiegowego, a nogi stają się gładkie i delikatne w dotyku. Zabieg utrzymuje się do momentu wzrostu nowych cebulek  – ok 2 tygodnie. 
  • depilacja laserowa jak sama nazwa wskazuje odbywa się technologią laserową, w Anlaya Clinic jest to laser diodowy producenta Cynosure. Zabieg laserowy polega na emisji wiązki światła o specjalnie dobranej długości fali, tak by była pochłaniana przez włos. Światło jest absorbowane przez barwnik włosa, co prowadzi do termicznej destrukcji i uszkodzenia macierzy włosa. Metoda ta wymaga kilku powtórzeń, by efekt był długotrwały. 

Propozycja ta jest idealna na tę porę roku, ponieważ do lata Panie będa mogły pochwalić się pięknymi i gładkimi partiami ciała. 

Modelowanie sylwetki

Tutaj mamy szeroką gamę zabiegów, co jest dodatkowym plusem, ale i minusem dla Pana, który zastanawia się nad taką formą prezentu, ponieważ jest tego ogrom:). Oczywiście bez obaw! W naszej klinice czekają specjaliści, którzy doradzą i pomogą w wyborze odpowiedniego zabiegu modelującego sylwetkę – ponieważ ta propozycja jest już naszą ostatnią. Ostatnią ale to nie znaczy, że ograniczającą możliwości, gdyż w klinice mamy wiele technologii oferujących modelowanie sylwetki, wyszczuplanie, czy redukcje cellulitu – wszystko zależy od efektu, który Pani chce osiągnąć. Przed zakupem zabiegu warto zapoznać się z naszą ofertą i zobaczyć jak działa np. fala radiowa, fala uderzeniowa, mikrofala czy endermologia lub też zaopatrzyć się w voucher na wybrana kwotę a obdarowana Pani po przyjściu do nas uzyska wszystkie informacje i sama wybierze odpowiednie dla siebie rozwiązanie! 

Podsumowując, makijaż permanentny, depilacja czy zabieg modelowania sylwetki to idealny prezent dla kobiet, które chcą poczuć się rozpieszczone, zaopiekowane i chcące zyskach chwile relaksu dla siebie, przy okazji osiągając trwały efekt podkreślający piękno kobiecej urody. Zapraszamy po więcej informacji, gwarantujemy sprawdzonych specjalistów, którzy zapewnią bezpieczne i skuteczne wykonanie zabiegów.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺