Jak bezpiecznie powiększyć usta? O zabiegu kwasem hialuronowym

Każda kobieta marzy o tym, by wyglądać nieskazitelnie, a przede wszystkim o tym, by podobać się samej sobie. Niestety, bardzo często kompleksy stają na drodze do zaakceptowania swojego wyglądu. Zbyt duży nos, zbyt małe usta… Na szczęście medycyna estetyczna oferuje obecnie wiele możliwości zmiany i poprawy wyglądu tak, by pozbyć się kompleksów raz na zawsze. Szerokie zastosowanie bezpiecznych składników, takich jak  kwas hialuronowy w kosmetyce pozwala na osiąganie doskonałych efektów szybko i skutecznie.

Zbyt małe usta?

Jednym z częściej spotykanych problemów zgłaszanych przez kobiety są zbyt małe, wąskie usta. Każda pani chciałaby podkreślać swoje wargi seksowną, czerwoną szminką, jednak nie na każda kobieta wygląda wtedy tak dobrze, jakby mogła. Często występująca asymetria czy brak pigmentu tylko potęgują problem i stają się przyczyną kompleksów wśród wielu kobiet. Obecnie jednak istnieją proste sposoby na poprawę wyglądu swoich ust i doprowadzenie ich do wymarzonego, naturalnego kształtu. Mowa o powiększaniu ust.

Powiększanie i wypełnianie warg

Od kilku lat jednym z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych przez kobiety zabiegów jest powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego. Zaznaczają jednocześnie, że metoda ta jest w stu procentach bezpieczna dla zdrowia, kwas hialuronowy bowiem to substancja naturalnie występująca w organizmie ludzkim. Odpowiada on za zapewnienie skórze odpowiedniej elastyczności i gęstości, ma także właściwości nawilżające i ujędrniające. Zabiegi wykonywane z użyciem tego kwasu nie wywołają więc reakcji alergicznych ani podrażnień, co jest bardzo ważne w przypadku medycyny estetycznej. Po użyciu kwasu hialuronowego, usta zostaną podkreślone i wypełnione, dzięki czemu poprawi się ich wygląd.

Dla kogo zabieg?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to szybki i skuteczny sposób na wymarzone, pełne wargi. Każdy, kto nie jest zadowolony z kształtu i wielkości swoich ust, może skorzystać z iniekcji kwasu hialuronowego, by poprawić ich wygląd. Jakie są jednak wskazania do zabiegu? Nasi eksperci podkreślają, że najlepiej sprawdzi się on u osób, u których występują usta wąskie, zbyt mało uwydatnione, które zmagają się z utratą pigmentu lub jego nierównomiernym rozmieszczeniem, z asymetrią warg oraz z opadającymi kącikami ust.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym wykonywany jest przez specjalistów i jest całkowicie bezpieczny. Wszystko trwa około godziny i polega na wstrzyknięciu w usta kwasu w żelowej formule. Ostrzykiwane są wybrane miejsca tak, by kwas wypełnił równomiernie całe usta i by zapewnić tym samym najbardziej naturalny efekt.

Zabieg jest praktycznie bezbolesny, choć jest to kwestia indywidualna, jednak na życzenie klienta możliwe jest zastosowanie znieczulenia w formie kremu. Warto natomiast zaznaczyć, że na 24 godziny przed zabiegiem nie powinno się przyjmować alkoholu oraz ograniczyć stosowanie leków przeciwzapalnych i przeciwzakrzepowych. Po wykonanym zabiegu można od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków, bowiem jedynym skutkiem ubocznym jest utrzymujący się do 24 godzin obrzęk. Efekty widoczne są natomiast po tygodniu, ponieważ kwas hialuronowy musi mieć czas, by związać wodę.

Co jaki czas można powtórzyć zabieg?

W przypadku niezadowolenia z osiągniętego efektu, możliwe jest dopełnienie i zwiększenie dawki kwasu hialuronowego. Warto także pamiętać, że raz wykonany zabieg nie zapewni pięknych ust do końca życia. Środek ten jest z czasem wchłaniany przez organizm, efekty więc utrzymują się około 12 miesięcy, choć jest to kwestią indywidualną. Po upływie roku zalecane jest wybrać się na kolejną wizytę. Powiększanie ust kwasem hialuronowym to bezpieczny sposób na wymodelowanie ust i nadanie im wymarzonego kształtu i wielkości. Zabieg trwa krótko z wykorzystaniem bezpiecznych preparatów i może być wykonywany bez przeszkód u każdej kobiety, która ma marzenie pozbyć się kompleksów związanych z ustami.

Zapraszamy do Anlaya Day Spa!

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺