Pakiety ślubne – prezent dla Pana Młodego

Czy tylko kobiety powinny o siebie dbać? Nic bardziej mylnego! Panowie, podobnie jak i panie, mogą za pomocą zabiegów kosmetycznych w znacznym stopniu poprawić swój wygląd i ogólną kondycję. Jest to istotne szczególnie w przypadku ważnych życiowych okazji – a ślub jest niewątpliwie jedną z nich. Pan Młody powinien zadbać, żeby nie zostawać w tyle za swoją partnerką. Najlepiej w tym przypadku zdecydować się na kosmetyczne pakiety ślubne, które pozwolą na profesjonalne przeprowadzenie kompleksowej pielęgnacji. Warto tutaj zwrócić szczególną uwagę na zabiegi na twarz, która przecież zawsze jako pierwsza rzuca się w oczy – można powiedzieć, że stanowi pewną “wizytówkę” tego, kim jesteśmy.

Specyfika męskiej skóry

Skóra mężczyzn w znacznym stopniu różni się od skóry kobiet. Jest grubsza, a równocześnie lepiej ukrwiona i bardziej elastyczna. Wydziela też więcej sebum i generalnie rzecz ujmując, wolniej się starzeje. Równocześnie jednak ma większą skłonność do przetłuszczania się, a co za tym idzie – do rozwoju trądziku i wyprysków. Intensywniej ulega też rogowaceniu.

Nic więc dziwnego, że panowie potrzebują zupełnie innych kosmetyków niż panie. Preparaty skierowane specjalnie do mężczyzn nie powstały bez powodu. Dlatego, zamiast ukradkiem podkradać kosmetyki narzeczonej, warto wreszcie poważnie zainteresować się swoim wyglądem i wybrać takie zabiegi, które rzeczywiście mają szansę okazać się skuteczne.

W naszym salonie jest wiele zabiegów przeznaczonych do pielęgnacji męskiej skóry twarzy. Jest to:

  • Mikrodermabrazja to klasyczny zabieg pielęgnacyjny polegający na kontrolowanym ścieraniu martwego naskórka. Jest to rodzaj profesjonalnego mikropeelingu. Obecnie najczęściej wykonuje się tzw. mikrodermabrazję diamentową – zabieg, w którym do mechanicznego usuwania naskórka wykorzystywane są specjalnie w tym celu przystosowane diamentowe głowice. Zabieg ten jest całkowicie bezbolesny. Ponieważ męska skóra jest zazwyczaj silnie zrogowaciała, dlatego zabieg oczyszczania twarzy metodą mikrodermabrazji jest w przypadku większości mężczyzn wyjątkowo pożądany.
  • Peeling kawitacyjny – podobnie jak mikrodermabrazja, ma on działanie oczyszczające. W tym przypadku jednak zamiast siły diamentów do usuwania martwego naskórka wykorzystuje się ultradźwięki. W wyniku skierowania fali ultradźwiękowych na wilgotną skórę dochodzi do rozbicia martwych komórek naskórka. Oprócz wrażenia ogólnego odświeżenia twarzy, peeling ten usprawnia też przepływ krwi i limfy, pobudzając komórki do odbudowy.
  • Masaż relaksacyjny twarzy – warto pogodzić przyjemne z pożytecznym. Masaż to zabieg, który zwiększa ukrwienie i dotlenienie twarzy, równocześnie wpływając dodatnio na nasze dobre samopoczucie.

Nie tylko twarz, czyli kompleksowe pakiety ślubne

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz są niewątpliwie bardzo ważne. Jednak, jeśli chcesz naprawdę dobrze przygotować się do ślubu, warto podjąć bardziej kompleksowe działania. Kosmetyczne pakiety ślubne dla Pana Młodego obejmują także np. wizytę u fryzjera, manicure męski, a nawet delikatny męski makijaż.

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę! Zapraszamy!

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺