Poznaj różne sposoby na oczyszczanie twarzy!

Oczyszczanie twarzy to nie tylko codzienne mycie i tonizowanie, lecz także regularne wizyty w profesjonalnym salonie. Niestety domowa pielęgnacja bardzo często okazuje się niewystarczająca w dbaniu o ładny wygląd naszej cery. Wśród dostępnych zabiegów znajduje się manualne oczyszczanie twarzy, peelingi, mikrodermabrazja czy też popularne oczyszczanie twarzy kwasami.

Dowiedz się jednak, która metoda jest dla dedykowana Tobie i najbardziej spełnia Twoje wymagania, a także, jakie korzyści płyną z zastosowania profesjonalnych metod oczyszczania.

Oczyszczanie twarzy kwasami

Oczyszczanie twarzy kwasami to metoda bezpieczna i skuteczna, która działa podobnie jak peeling chemiczny. Dzięki niej możemy pozbyć się martwego naskórka, zanieczyszczeń i nadmiaru sebum. Wszystkie te czynniki sprawiają, że skóra ma skłonności do wyprysków, zaskórników i niedoskonałości. Do popularnych kwasów, wykorzystywanych w kosmetyce należą:

  • Kojowy
  • Migdałowy
  • Salicylowy
  • TCA
  • Mlekowy
  • Fitowy

Wskazaniami do zastosowania tego rodzaju oczyszczania są przede wszystkim trądzik, łojotok, blizny, przebarwienia i zmarszczki mimiczne.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny przeprowadza się z użyciem ultradźwięków, co sprawia, że jest zabiegiem nie tylko oczyszczającym, lecz także dotleniającym i poprawiającym ukrwienie. Taki peeling poprawia koloryt skóry, wspomaga jej regenerację, niweluje zmarszczki, nawilża, wygładza i walczy z niedoskonałościami. W trakcie zabiegu specjalista przesuwa urządzenie po naszej twarzy, która wprawiona zostaje w drgania. Na twarzy pojawiają się pęcherzyki, które ulegają rozbiciu, a to skutkuje pozbyciem się martwego naskórka i powierzchniowych zanieczyszczeń – tłumaczą specjaliści z Anlaya Day Spa w Józefowie.

Mikrodermabrazja

To zabieg mechaniczny, polegający na ścieraniu warstwy rogowej naskórka, dzięki czemu możemy pozbyć się problemów takich jak łojotok, trądzik, blizny, nadmierne rogowacenie skóry, przebarwienia, zmarszczki, a także rozszerzone pory. Po zabiegu skóra jest gładka, czysta, bardziej sprężysta, nabiera właściwego kolorytu, a niedoskonałości i zmarszczki znikają. Dzięki zabiegowi wzrasta wzrost produkcji kolagenu i elastyny, co sprawia, że jest dedykowany również jako odmładzający. Popularną odmianą mikrodermabrazji jest mikrodermabrazja diamentowa. Zabiegom nie powinny poddawać się jednak osoby z aktywnym zakażeniem wirusowym lub bakteryjnym, a także ludzie cierpiący na nowotwory i stany zapalne (również trądzik).

Naturalne oczyszczanie twarzy

Zabieg ten przeprowadzany jest w Anlaya Day Spa w Józefowie i Otwocku. Polega on na wykorzystaniu najwyższej jakości naturalnych preparatów – łagodnych dla skóry i niepowodujących uczuleń. Doświadczona kosmetyczka używa wówczas ziół, wyciągów z kwiatów czy owoców, a także naturalnych olejków roślinnych. Jest to zabieg dedykowany głównie osobom, które posiadają cerę wrażliwą, skłonną do reakcji alergicznych, a także suchą. Efektem jest oczyszczenie, pozbycie się nadmiaru sebum, zanieczyszczeń i niedoskonałości, przy jednoczesnym łagodnym wpływie na skórę.

Na oczyszczanie twarzy umów się już dziś: www.anlaya.pl/kontakt.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺