Spektakularny lifting powiek

Skóra wokół oczy to jedno z najbardziej wrażliwych miejsc naszego ciała. Niestety jest ona też narażona na podrażnienia, występowanie cieni pod oczami czy zmarszczek. Bez odpowiedniej pielęgnacji i nawilżania może stać się przesuszona i szorstka. Przez to staje się mało atrakcyjna i pozbawiona sprężystości.

Co to jest technologia plazmowa?

Myśląc o codziennej pielęgnacji wyjątkowej skóry wokół oczu można oczywiście wybrać różnego rodzaju kosmetyki. Preparaty te nie zapewnią jednak długotrwałych efektów. Atrakcyjność spojrzenia na dłużej przywrócić może tylko bezinwazyjna technologia do liftingu powiek!

To prosta i bezpieczna technologia, która sprawi, że Twoje powieki będą w idealnym stanie. Dzięki jego zastosowaniu okazuje się, że korekta powiek bez skalpela jest możliwa. Urządzenie, wyprodukowane we Włoszech, działa bezinwazyjnie, dzięki czemu nie musisz bać się, że podczas zabiegu coś pójdzie nie tak. Ta bezpieczna metoda wykorzystuje mikrowiązki plazmy, które wytwarzane są pomiędzy skórą a końcówką głowicy. Mają one kluczowe znaczenie dla tego typu zabiegu, ponieważ stymulują naskórek i obkurczają komórki. Dzięki temu skóra wokół oczu jest sprężysta, a powieki przestają opadać.

Jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu urządzenie nie jest podłączane do prądu, dzięki czemu gwarantuje duże bezpieczeństwo jego wykorzystywania. Końcówka urządzenia styka się ze skórą pacjenta, przez co tkanka naskórka zostaje odparowana. Technologia plazmowa daje możliwość wykonywania zabiegu punktowo, przez co jest on bardziej dokładny i zapewnia lepsze efekty niż w przypadku innych urządzeń. Nie narusza też naskórka miejsc znajdujących się w okolicach poddawanej liftingowi tkanki. Dzięki temu precyzyjnie koryguje jedynie te punkty, które tego potrzebują. W tym samym czasie rozpoczyna się także proces gojenia ubytków naskórka, co następuje dzięki jego zdolnościom regeneracyjnym.

Zabieg pozwala na utrzymanie pełnej ruchomości powieki w trakcie jego wykonywania, jak i bezpośrednio po nim. Trwa on zazwyczaj około 20 minut. Po jego wykonaniu mogą (ale nie muszą) pojawić się na skórze strupki niewielkiej wielkości, które po maksymalnie 7 dniach znikną. W szczególnych przypadkach może pojawić się również niewielki obrzęk, który znika po 3 dniach.

Zalety zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem tej technologii polecany jest wszystkim, niezależnie od wieku. Mogą z niego skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, niezależnie od wyglądu. Efekty widoczne są już po pierwszym spotkaniu! Do głównych zalet tego zabiegu możemy zaliczyć:

 • bezpieczeństwo – mogą się mu poddać osoby z rozrusznikami serca oraz te, dla których zabiegi z użyciem prądu nie są wskazane,
 • bezinwazyjność – jest dobrą alternatywą do zabiegów chirurgicznych,
 • komfort – nie wymaga wyłączenia z codziennych aktywności,
 • precyzję – działanie jedynie w obrębie naskórka, bez uszkadzania innych miejsc na skórze,
 • natychmiastowe efekty – widoczne już po pierwszym zabiegu.

Przeciwwskazania

Podobnie, jak w przypadku innych zabiegów, także i w tym przypadku istnieją przeciwwskazania do wykonania bezinwazyjnego liftingu. Zabieg nie jest polecany w przypadku:

 • chorób serca i układu krążenia,
 • chorób nowotworowych,
 • chorób tarczycy,
 • chorób oczu,
 • chorób układu nerwowego,
 • chorób psychosomatycznych,
 • cukrzycy i zaburzeń metabolicznych,
 • ciąży i karmienia piersią,
 • chorób skóry,
 • zmian i infekcji skórnych oraz podatności na tworzenie się bliznowców,
 • przyjmowania retnoidów.

Należy zachować szczególną ostrożność także w przypadku wypełnienia miejsc na twarzy kwasem hialuronowym lub botoksem – powinno się przystąpić do zabiegu po miesiącu od ich wykonania zabiegów z ich zastosowaniem .

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺