5 powodów dla których warto zdecydować się na zabieg wykorzystujący mikrofale w klinice Anlaya!

Technologia wykorzystująca mikrofale to innowacyjny zabieg na redukcję uporczywej tkanki tłuszczowej, usuwanie cellulitu i ujędrnianie skóry na różnych obszarach ciała. Wybierając usługi Kliniki Anlaya masz gwarancję zabiegu najwyższej jakości, który pozwoli osiągnąć Ci oczekiwane efekty z jednoczesną pewnością bezpieczeństwa i komfortu.

Jeśli w dalszym ciągu zastanawiasz się, czy zabieg wykorzystujący mikrofale jest dla Ciebie, istnieje co najmniej 5 powodów dla których warto przekonać się na własnej skórze! 

1.Skuteczne modelowanie sylwetki

Do naszego gabinetu zgłaszają się pacjenci, którzy mimo aktywnego trybu życia i zdrowej diety nie potrafią zrzucić zbędnych kilogramów, ale także Ci mający problemy z motywacją. W takich przypadkach często słyszymy, że miejsca takie jak tzw. “oponka” na brzuchu, “boczki” czy “bryczesy” są najcięższe i oporne w redukcji. Dlatego też naszym pacjentom polecamy zabieg modelowania sylwetki wykorzystujący mikrofale, umożliwiający skutecznie zgubić zbędne centymetry. Podczas sesji wykorzystywana jest głowica głębokiego działania, która emituje mikrofale docierające aż do 1,2 cm pod skórą. Tam, następuje rozpad komórek tłuszczowych oraz w wyniku nagrzewania tkanki obkurczenie włókien kolagenowych, co finalnie prowadzi do ujędrnienia skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej, więc do zmniejszenia obwodu i utraty zbędnych kilogramów. 

2.Redukcja cellulitu

Problem tzw. skórki pomarańczowej, czyli cellulitu jest bardzo powszechny wśród kobiet, niezależnie od wieku czy wagi może dotknąć każdą z nas. Również wśród mężczyzn ten problem nie jest odosobniony, choć zdecydowanie niewiele się o tym mówi. Sposobów na pozbycie się cellulitu jest wiele – peelingi, kremy, suplementy, czy też akcesoria do masażu. Jednak używając tych sposobów na efekty należy nieco poczekać. Decydując się na zabieg nasi pacjenci mają gwarancję redukcji cellulitu już po pierwszej wizycie. Oczywiście w zależności od rodzaju cellulitu rekomendujemy serię 4-6 zabiegów, aby spotęgować efekt działania i w rezultacie cieszyć się gładką i napiętą skórą.

3.100% bezpieczeństwa pod okiem specjalisty 

W Klinice Anlaya znajdziesz szerokie grono specjalistów, którzy podchodzą w sposób profesjonalny i indywidualny do każdego pacjenta. Dlatego decydując się na zabieg  zapewniamy 100% bezpieczeństwa i komfortu pod okiem eksperta. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie i satysfakcja z rezultatów, więc wprowadzenie nowego zabiegu do naszego portfolio jest poprzedzone licznymi szkoleniami, które odbywa nasza kadra. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać indywidualne parametry, by zagwarantować jak najlepsze efekty po zabiegu. Takie podejście do pacjentów sprawia, że chętnie decydują się na kolejne wizyty.

4.Długotrwałe efekty

Jednym z najważniejszych argumentów przemawiających za skutecznością zabiegu są długotrwałe efekty. Dzieje się tak, ponieważ urządzenie wykorzystuje innowacyjne działanie mikrofal CoolWavesⓇ o częstotliwości 2,45 GHz. Pozwala to na precyzyjne dotarcie do komórek tłuszczowych, rozbicie ich na małe cząsteczki i wydalenie z organizmu w naturalnym procesie metabolicznym. Brzmi banalnie? Jednak w rezultacie przynosi spektakularne i długotrwałe efekty. Do zabiegu wykorzystujemy zazwyczaj dwie głowice – płytkiego oraz głębokiego działania, jak sama nazwa wskazuje jedna dociera do głęboko osadzonego cellulitu i tkanki tłuszczowej, płytsza natomiast działa powierzchownie na cellulit oraz ujędrnienie skóry. Aby zapewnić długo utrzymujący się efekt parametry dobieramy indywidualnie do pacjenta, ale zalecamy również prowadzenie zdrowego i aktywnego stylu życia – to sprawi, że ciało będzie zdrowe i piękne zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. 

5.Na każdą kieszeń

Zabieg jest wykonywany na różne partie ciała – podbródek, ramiona, brzuch, boczki oraz uda. Wychodząc naprzeciw naszym pacjentom staramy się jak najlepiej dobrać partię, by zabieg był efektywny. Dlatego też ceny proponowane zależne są od wielkości obszaru, za rozmiar 15×15 cm klient zapłaci niższą stawkę, a może wybierać wśród propozycji na podbródek, skórę nad kolanami, czy ramiona. Proporcjonalnie za takie obszary jak brzuch, uda czy pośladki stawka będzie nieco wyższa. Oczywiście w Klinice mamy wiele korzystnych promocji i zabiegów łączonych, które na tle kilku wizyt wychodzą bardzo korzystnie. 

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów odnośnie zabiegu skontaktuj się z naszym konsultantem w Anlaya Medical Clinic & Spa!

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺