Medycyna estetyczna

W ciągu ostatnich lat można zauważyć wzmożone zainteresowanie medycyną estetyczną.

W ciągu ostatnich lat można zauważyć wzmożone zainteresowanie medycyną estetyczną. Odkąd możliwe stało się poprawianie urody i usuwanie defektów wyglądu bez interwencji chirurgicznej, coraz więcej osób decyduje się na zabiegi z tej dziedziny. Anlaya Day Spa również oferuje usługi z dziedziny medycyny estetycznej. Naszym celem jest kompleksowa pielęgnacja całego ciała – oprócz relaksu, odprężenia i upiększenia, pragniemy zaoferować Klientom zabiegi, które przyczynią się do jego lepszego wyglądu i samopoczucia.

W czym może pomóc medycyna estetyczna?

Medycyna estetyczna ma przede wszystkim przeciwdziałać objawom starzenia się, najczęściej starzenia się skóry, i wynikających z tego różnych defektów. Ponadto dzięki niej możliwe jest nieinwazyjne usunięcie wielu niedoskonałości oraz rekonstrukcja wcześniejszego wyglądu. Do specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej można zgłosić się z najróżniejszymi problemami. Współczesne technologie i środki pozwalają często całkowicie i na stałe usunąć wiele defektów. Medycyna estetyczna zajmuje się rzeczami, takimi jak:

  • korekcja zmarszczek
  • odmładzanie
  • ujędrnianie skóry różnych partii ciała
  • usuwanie blizn
  • usuwanie przebarwień
  • modelowanie sylwetki
  • usuwanie cellulitu i rozstępów
  • i wiele innych

Czego używa się w zabiegach medycyny estetycznej?

Wykorzystuje się najnowsze technologie i rozwiązania po to, aby zapewnić jak najlepsze efekty, bez chirurgicznej ingerencji w ciało człowieka. Wszystkie zabiegi są bezpieczne, a przeciwwskazania do konkretnych, zawsze są wyszczególnione. Medycyna estetyczna korzysta z różnych preparatów, opartych głównie na składnikach pochodzenia naturalnego, które dobrze oddziałują na skórę. Specjalne urządzenia pozwalają na przeprowadzenie zabiegów ambulatoryjnych, bez konieczności pobytu w szpitalach i przechodzenia długich rekonwalescencji.

Anlaya Day Spa umożliwia dążenie do doskonałości poprzez wiele zabiegów. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania medycyny estetycznej, stale wzbogacamy naszą wiedzę i wprowadzamy kolejne unowocześnienia, aby zapewnić Państwu najlepszą możliwą opiekę zdrowotną i pielęgnacyjną.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺