3 kroki do zdrowej, młodej i napiętej skóry – wypróbuj mezoterapię.

25 lat – jesteś jeszcze przed tą granicą czy może już po? Bez względu, którą grupę reprezentujesz Twoja skóra wymaga już odpowiedniej pielęgnacji, być może jest to dla Ciebie za szybko, ale im szybciej zaczniesz dobrze dbać o skórę, tym później zobaczysz pierwsze oznaki starzenia się. Po tej magicznej granicy wieku proces odnowy komórkowej znacznie spowalnia, organizm produkuje mniej kolagenu i elastyny, a jak wiadomo to te składniki odpowiadają za nawilżenie, ujędrnienie i młody wygląd skóry.

W poniższym artykule przedstawimy Ci 3 kroki do młodej i zdrowej skóry bez użycia skalpela.

  1. Czynniki zewnętrzne

W pierwszym punkcie nie będziemy odkrywczy – nasz skóra jest pierwsza na lini organizm – czynnik zewnętrzny, czyli tworzy pewnego rodzaju tarczę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi czy zanieczyszczeniem powietrza. Również to, co dostarczamy od wewnątrz nie sprzyja cerze – niezdrowa dieta, używki – alkohol, papierosy oraz szybkie tempo życia i brak snu. Aby Twoja cera nabrała blasku i zdrowego wyglądu zacznij małymi krokami i powoli eliminować powyższe czynniki – wprowadź ochronna pielęgnacje z filtrami UV, jedz więcej warzyw i owoców, a unikaj przetworzonej jedzenia i przede wszystkim wysypiaj się! Przynajmniej 7-8h dziennie dla organizmu – możesz to zrobić!

  1. Odpowiednia pielęgnacja

Oczyszczanie to podstawa, ale to zdecydowanie za mało. Nawilżanie skóry powinno być na porządku dziennym, a jeszcze jak dobierzesz profesjonalne kosmetyki, które są dedykowane Twojej cerze to możesz czuć się zdecydowanie pewniej. W zależności ile masz lat, zwróć uwagę na skład produktów – osoby młodsze nie potrzebują tak silnego działania jak osoby po 30 lub 40 roku życia, wtedy skupiamy się na korzystaniu z pielęgnacji, która wzmacnia barierę lipidową czy przyspiesza odbudowę naskórka.

Wypróbuj kosmetyki iS Clinical, które zawieraja formuły składników aktywnych o klinicznie potwierdzonym działaniu.

Chroń skórę przed czynnikami zewnętrznymi z pomocą Moisturizing Complex, który bogaty jest w kompleks roślinny chroniący każdy rodzaj skóry i zapewniający odpowiednie nawilżenie. Sprawdź wszystkie propozycje z iS Clinical i przywrócić zdrowy i młody wygląd skórze w kilka minut.

  1. Nowy wymiar odmładzania

Jeśli postanowisz postawić na powyższe kroki to śmiało możemy powiedzieć, że cenisz sobie naturalność. Dlatego nasza ostatnia propozycja również musi być naturalna, a mianowicie mezoterapia stymulatorami. Co to takiego? To preparat do głębokiej biostymulacji skóry, który działa na podstawie naturalnych polinukleotydów (aktywują one receptory, które prowadzą do stymulacji produkcji kolagenu, a zawarte w nich cząsteczki natychmiast likwidują wolne rodniki.)

Mezoterapia stymulatorem jest minimalnie inwazyjna, ponieważ należy wykonać nakłucia w miejscu zabiegowym, ale już po otrzymamy efekt nawilżenia, odmłodzenia, zagęszczenia i ujędrnienia skóry. Do procesu dochodzi na poziomie komórkowy, a to oznacza, że jest on bardzo głęboki, dzięki temu rezultaty są długotrwałe. Pamiętaj, że mimo natychmiastowego efektu nawilżenia ujędrnienie i regeneracja skóry nastąpi później, ponieważ skóra musi przejść cały proces produkcji nowej elastyny i kolagenu.

Więcej o zabiegu przeczytasz tutaj!

Jeśli Twoja skóra wysyła Ci niepokojące sygnały, a Ty dostrzegasz pierwsze oznaki starzenia – nie czekaj i zacznij dbać o skórę kompleksowo. Zacznij od podstaw, a z czasem skorzystaj z usług profesjonalistów i pomyśl o wizycie w gabinecie medycyny estetycznej.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺