Problemy 40+ – jak ujędrnić biust?

Wraz z upływem czasu nasza skóra zaczyna się zmieniać. Pojawiają się widoczne zmarszczki, a cera traci dawną elastyczność. Pierwsze zmiany najczęściej dostrzegalne są w okolicach twarzy, szyi i dekoltu. Niemniej jednak, istotnym przemianom zaczyna podlegać także wygląd naszego biustu. Wpływ na niniejszy stan rzeczy posiada wiele czynników, wśród których z pewnością możemy wyróżnić zarówno przebyte ciąże, okres karmienia piersią, jak i zmiany hormonalne charakterystyczne dla pewnego okresu życia kobiety. Warto jednak pamiętać, że odpowiednia pielęgnacja piersi jest w stanie zapewnić nam nie tylko ich widoczne ujędrnienie, ale przede wszystkim zwiększone poczucie własnej atrakcyjności. W końcu współczesna, dojrzała kobieta jest nie tylko zadbana, ale przede wszystkim świadoma swoich potrzeb i możliwości. Dlatego też, czas pozwolić sobie na odrobinę przyjemność i zadbać o ujędrnianie piersi przy pomocy innowacyjnych, a przy tym całkowicie bezpiecznych metod. 

Spis treści:

 1. Mezoterapia mikroigłowa – skuteczny sposób na ujędrnianie piersi i nie tylko; 
 2. Co możesz zyskać decydując się na ujędrnianie biustu mezoterapią mikroigłową?
 3. Jakie inne zabiegi kosmetyczne pozwalają ujędrnić biust?
 4. Jak ujędrnić piersi przy pomocy domowych sposobów?
 5. Podsumowanie.

ujędrnianie biustu

Mezoterapia mikroigłowa – skuteczny sposób na ujędrnianie piersi i nie tylko

Współcześnie dostęp do zabiegów medycyny estetycznej istotnie się zwiększa. Niemniej jednak, inwazyjne metody zmiany wyglądu naszych piersi wiążą się z długotrwałym czasem rekonwalescencji i niejednokrotnie z licznymi powikłaniami. Na szczęście, nowoczesne rozwiązania z dziedziny kosmetologii pozwalają na skuteczne ujędrnienie biustu bez użycia skalpela. Jedną z najnowocześniejszych metod, dzięki której możliwa staje się widoczna poprawa wyglądu naszych piersi jest mezoterapia mikroigłowa, dostępny w gabinecie kosmetycznym Anlaya Day Spa. 

Niniejszy zabieg opiera się o iniekcję, której głębokość dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta. Metoda ta została opracowana w oparciu o nowoczesną technologię AOVN (Advanced Oscillating Vertical Needling). Za sprawą nakłuwania przy pomocy niezwykle cienkich, a przy tym precyzyjnych igieł, możliwe staje się widoczne ujędrnienie skóry naszego biustu. Procedura przebiega w kilku następujących po sobie fazach, na które składają się:

 • Tworzenie nowego naskórka oraz pobudzenie fibroblastów; 
 • Odnowa oraz regeneracja skóry; 
 • Poprawa unerwienia skóry; 
 • Pobudzenie tworzenia się nowych włókien kolagenowych. 

Warto wiedzieć, że mezoterapia mikroigłowa to nie tylko doskonały sposób na ujędrnianie piersi, ale również poprawę kondycji naszej cery, a nawet zahamowanie problemu nadmiernego wypadania włosów.

Co możesz zyskać decydując się na ujędrnianie biustu mezoterapią mikroigłową?

Mezoterapia mikroigłowa to nowoczesna, nieinwazyjna metoda ujędrniania biustu. Zastosowanie jej pod okiem wykwalifikowanego personelu pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów. Warto wiedzieć, że zabieg ten jest:

 • Po pierwsze: NIEINWAZYJNY – zapewniający widoczne ujędrnienie biustu przy pomocy mikronakłuć; 
 • Po drugie: SKUTECZNY – już po przeprowadzeniu pierwszego zabiegu nasza skóra staje się widocznie ujędrniona i bardziej elastyczna; 
 • Po trzecie: BEZPIECZNY – zabieg jest wykonany pod okiem profesjonalnego personelu (po uprzednim wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań) zapewnia całkowite bezpieczeństwo. 

Co ciekawe, mimo, iż zabieg opiera się o mikro-iniekcję, jest praktyczne bezbolesny. Niemniej jednak, największą zaletą jest przede wszystkim szybkość jego działania i widoczność efektów już od pierwszego zastosowania. 

dziewczyna w bikini

Jakie inne zabiegi kosmetyczne pozwalają ujędrnić biust?

Z myślą o dojrzałych klientkach Anlaya Day Spa, przygotowaliśmy również ofertę innych zabiegów pielęgnacyjnych, które mogą przyczynić się do widocznego ujędrnienia biustu. Niektóre z nich zostały opisane w poniższej tabeli. 

Nazwa zabieguOpisCena
Kosmetyczny masaż twarzy, szyi i dekoltuCelem niniejszego zabiegu jest przede wszystkim zapewnienie odprężenia zmęczonej skórze. Dzięki odpowiedniej technice masażu, możliwe staje się dogłębne dotlenienie skóry, jak również jej widoczne ujędrnienie, a nawet poprawa kolorytu. Zabieg ten przeznaczony jest dla wszystkich osób, które pragną zaznać odrobiny relaksu oraz ucieczki od codziennych wyzwań i obowiązków.100,00 złotych


Jak ujędrnić piersi przy pomocy domowych sposobów?

Chociaż zabiegi w gabinetach kosmetycznych odznaczają się najwyższym stopniem efektywności, a przy tym bezpieczeństwa, warto pamiętać o tym, że o piękny wygląd biustu oraz dekoltu możemy zadbać również w zaciszu własnego domu. Dlatego też, poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie kilka prostych sposobów na to, jak ujędrnić piersi. 

 • MASAŻ I NAWILŻENIE – wykonywanie regularnego, kilkuminutowego masażu piersi każdego dnia pozwala na ich widoczną regenerację. Taki masaż warto wykonywać przy zastosowaniu specjalnych balsamów ujędrniających lub naturalnych maseł nawilżających z dodatkiem olejków eterycznych; 
 • PEELING – przynajmniej raz w tygodniu warto wykonać delikatny peeling skóry piersi. W tym celu najlepiej jest zastosować naturalne środki peelingujące. Na przykład fusy po czarnej kawie lub zmielone ziarenka ryżów. W ten sposób będziemy w stanie pozbyć się martwego naskórka z piersi, a tym samym uzyskać ich większą gładkość; 
 • ZDROWA DIETA I AKTYWNY STYL ŻYCIA – pamiętaj, że przestrzeganie zaleceń zdrowego odżywiania pozwala na dostarczenie do organizmu odpowiedniej dawki witamin, przyczyniających się do spowolnienia procesów starzenia się skóry. 

ujędrnianie piersi

Podsumowanie

Dojrzała skóra dekoltu oraz piersi wymaga zastosowania odpowiednich technik pielęgnacyjnych. Składają się na nie zarówno wyspecjalizowane zabiegi, jak i domowe metody. Należy jednak pamiętać, że najważniejszym elementem dbania o piękny wygląd naszego biustu jest przede wszystkim profilaktyka chorób nowotworowych. Dlatego też, tak ważne jest, aby regularnie wykonywać samobadanie piersi, jak również systematyczne badania kontrolne w gabinecie specjalisty.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺