Dzień otwarty i spotkanie z Agnieszką Fitkau-Perepeczko w Anlaya

Anlaya Day Spa zaprasza na dzień otwarty podczas którego odbędzie się m.in. promocja książki Agnieszki Fitkau-Perepeczko. Gwiazda odwiedzi nasz salon i będzie podpisywała egzemplarze swojej najnowszej książki.

 

Agnieszka Fitkau-Perepeczko, znana aktorka, pisarka oraz była modelka odwiedzi nasze Day Spa, aby promować swoją najnowszą książkę pt “Romantyczna Kolacyjka”. Razem z  Państwem będzie również odkrywała nowe zabiegi medycyny estetycznej oferowane przez nasz salon. Zachęcamy do odwiedzenia nas w piątek, 10 października!. Od godziny 13.00 pani Perepeczko, a opowie o kulisach powstawania swojej nowej książki pt.: “Romantyczna kolacyjka”, a także odpowie na pytania uczestników spotkania. Z pewnością nie odmówi rozdania autografów, jeśli ktoś będzie chciał je uzyskać.

Zapewniamy przyjemną atmosferę spotkania. Osoby, które nas odwiedzą tego dnia mogą liczyć na bezpłatne konsultacje z:

– trychologiem,
– kosmetologiem,
– stylistą.

Dodatkowo odbędzie się loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród nich znajdują się m.in. vouchery na manicure i pedicure. Główną nagrodą będzie bon na zabieg odchudzający naszym nowym urządzeniem CoolTech, o wartości 500 zł!

Przygotowaliśmy jeszcze jedną ofertę na ten szczególny dzień. Każdy, kto 10 października wykupi zabiegi o wartości 400 zł, może liczyć na prezent w wysokości 50 zł J

Serdecznie zapraszamy do spotkania z naszymi kosmetologami i stylistami oraz do uczestnictwa w spotkaniu z panią. Agnieszką Fitkau-Perepeczko. Gwarantujemy przyjemnie spędzony czas i fantastyczną atmosferę. Zapraszamy!

Dzień otwarty i spotkanie z panią Perepeczko:

10 październik 2014, od g. 13.00

Anlaya Day Spa w Józefowie,
ul. Gen. Sikorskiego 57

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺