Masaż podciśnieniowy – felieton

Do tego zabiegu podeszłam z wielką nieufnością. Tylko  dlatego ,że całkiem niedawno wydałam mnóstwo pieniędzy na zabieg, który w cudowny sposób miał mi zlikwidować cellulit i sprawić, ze moje  nogi  będą  wyglądały  jak nogi 20-latki. I oczywiście po kilku sesjach okazało się, że nie widzę żadnego efektu.

Więc, kiedy zaproponowano mi  masaż próżniowy pomyślałam- zrobię to!. Ale wielkich nadziei  nie miałam.

 

Kosmetyczka wręczyła mi specjalne ubranko…taki zabawny kombinezon…Oho-pomyślałam-to coś innego…Moja ciekawość rosła… Może tym razem będzie inaczej.?

I było. Urządzenie, którym wykonywany  jest ten zabieg przypomina trochę odkurzacz. Specjalne rolki przesuwają się po ciele Każda z rolek posiada setki mikro-otworów, które zasysając powietrze zapewniają intensywną i precyzyjną stymulację każdego milimetra skóry. Jest to jedyny zabieg na rynku wśród zabiegów masażu próżniowego, który nie rozciąga skóry, nie rozgrzewa układu limfatycznego oraz nie powoduje urazów skóry. Jest to bardzo przyjemne i relaksujące.  Tak naprawdę przysnęłam. Podczas zabiegu odczuwalne jest zasysanie skóry oraz przyjemne chłodzenie, nie powodując przy tym żadnego dyskomfortu.

Później nastąpiła zmiana rolek. I nie było już tak relaksująco… Nie ukrywam, że zaczęło być w niektórych miejscach boleśnie…. Po rozmowie z kosmetyczką okazało się ze bolesność następuje w tych najbardziej delikatnych miejscach lub tam, gdzie nasz cellulit zbił się najbardziej. Ale warto zacisnąć zęby  Drogie Panie. Bo efekt jest wprost nieprawdopodobny!!!!!

Już po pierwszym zabiegu widziałam ze moje nogi są gładsze, efekt skórki pomarańczowej bardzo się zmniejszył…a skóra jest jedwabista i delikatna w dotyku…

Należy tylko pamiętać  ,żeby w trakcie, kiedy poddajemy się tej przyjemności pić  dużo wody, która pomaga usunąć toksyny.

Polecam ten zabieg bardzo gorąco…Ja będę go stosować na pewno.

Elżbieta Jędrzejewska

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺