Relacja z dnia otwartego w Anlaya i spotkania z Agnieszką Fitkau-Perepeczko

Sobota, 11 października 2014 roku, była wyjątkowym dniem w Anlaya Day Spa – jeszcze długo (i przyjemnie!) będziemy go wspominać. Wtedy to zorganizowaliśmy dla Państwa dzień otwarty w naszym Spa, a także gościliśmy wyjątkową osobę – panią Agnieszkę Fitkau-Perepeczko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją.

Chcemy zacząć od podziękowań dla wszystkich przybyłych osób. Pozytywnie zaskoczyła nas Państwa frekwencja i zaangażowanie we wszystkie atrakcje, jakie przygotowaliśmy. Dzięki tak wspaniałym osobom, jak nasi klienci mamy szansę realizować swoją pasję, jaką jest prowadzenie Spa. Cieszy nas, że przybyły do Anlaya Day Spa osoby z różnych części Polski – nie tylko Warszawy, ale także z Nałęczowa, a nawet Lublina!. Z pewnością jest to również zasługa naszego wspaniałego gościa, ale jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy zaprezentować Wam nasze Spa. Zapraszamy częściej!

Całe wydarzenie rozpoczęło się ok. godziny 13.00 – wówczas to pani Agnieszka Perepeczko rozpoczęła prezentację swojej najnowszej książki, pt.: “Romantyczna kolacyjka”. W ciekawy i interesujący sposób opowiadała o kulisach jej powstania, jak i o samym pomyśle stworzenia tej wyjątkowej lektury. Jak duże zainteresowanie budziła ona u osób, które nas odwiedziły może świadczyć fakt, że oprócz podpisywania książek, pani Perepeczko udzielała odpowiedzi na liczne stawiane jej pytania. Wiele z nich było intymnych, bardzo kobiecych, choć nie tylko. Na każdą pani Agnieszka odpowiadała w sposób wyczerpujący i niezwykle interesujący. Prezentacja książki przemieniła się w niekończące się rozmowy, co bardzo nas ucieszyło. Jesteśmy zachwyceni tym, jaką atmosferę potrafi stworzyć ta wyjątkowa postać: aktorka, pisarka i modelka. Pani Agnieszko – dziękujemy za przybycie, pozdrawiamy, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy częściej!

Oprócz części “dla ducha”, którą zapewniła nam pani Fitkau-Perepeczko, była też sfera “dla ciała”. To podczas tego etapu spotkania wspólnie zwiedzaliśmy nasze Spa, zaglądając do każdego gabinetu. To oprowadzanie, zorganizowane z okazji dnia otwartego, połączyliśmy z poradami naszych ekspertów – m.in. trychologiem, stylistą i kosmetologiem. Wszystkie były oczywiście bezpłatne, a uczestnicy chętnie korzystali z możliwości zadania nurtujących ich pytań specjalistom. Dodatkowo istniała możliwość wykonania mini-zabiegów, dających przedsmak tego, co można osiągnąć i poczuć, korzystając z usług Anlaya Day Spa. Bardzo cieszy nas, że część osób była zdecydowana wykonać pewne zabiegi jeszcze tego samego dnia. Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Kolejnym punktem programu dni otwartych w Anlaya Day Spa była loteria z niezwykle atrakcyjnymi nagrodami. Wśród nich można wyróżnić różnego rodzaju vouchery na zabiegi dostępne w naszym Spa, m.in. manicure, pedicure czy zabieg masażu podciśnieniowego. Zaś główną nagrodą był zabieg usuwania tkanki tłuszczowej, za pomocą naszego nowego urządzenia. Gratulujemy wszystkim laureatom, którzy zostali wylosowani w naszym konkursie! Mamy nadzieję, że będziecie częstymi gośćmi w Anlaya Day Spa w Józefowie.

Osoby, które nie miały szczęścia do nagród w naszej loterii, z pewnością nie wyszły rozczarowane. Zadbaliśmy o to, aby każdy odwiedzający dostał od nas mały upominek, na pamiątkę tego wydarzenia. Osoby obecne na dniu otwartym w Anlaya Day Spa otrzymały miód z rodzinnej pasieki, aby osłodził ich życie. Ponadto każdy mógł skorzystać z przygotowanego poczęstunku. Szampan, owoce i ciasteczka były miłym dodatkiem w tym dniu pełnym wrażeń.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie słowa uznania dla naszego Day Spa,  a także pochwały i gratulacje. Również kwiaty i inne miłe niespodzianki, dostarczone nam przez fanów, sprawiły, że mamy w sobie jeszcze więcej chęci na prowadzenia Spa, w którym każdy będzie mógł wypocząć, zrelaksować się i pielęgnować swoje ciało.

Z całego serca dziękujemy za liczne przybycie i wspaniałą atmosferę, którą w głównej mierze tworzą nasi wyjątkowi klienci. Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla pani Agnieszki Fitkau-Perepeczko i wszystkich osób, które 11 paździdzernika 2014 r. postanowiły wspólnie z nami uczestniczyć w dniu otwartym w Anlaya Day Spa!

Dziękujemy i zapraszamy do odwiedzania nas jak najczęściej!

Anlaya Day Spa

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺