Zabieg Madonny

Zaproponowano  mi  serię  cudownych zabiegów….! Zazwyczaj z dystansem podchodzę do takich akcji. Wiem z doświadczenia, że często takie zabiegi nie przynoszą takiego efektu, jakiego byśmy oczekiwały…albo dzieje się to dopiero po kilku seriach, które pochłaniają nasz  czas i pieniądze.

Ale ponieważ zazwyczaj odważnie podchodzę do życia …tak więc w tym przypadku postanowiłam wykorzystać okazję  i spróbować…

 

Zabieg, który mi zaproponowano ma już swoja sławę w Ameryce. Wykonują go gwiazdy show-biznesu…takie jak Madonna, Jennifer Lopez…

Odważnie podeszłam do tematu…Może też będę wyglądać jak   J. LO ?

Zabieg jest bardzo przyjemny Drogie Panie i nie ma się, czego obawiać….Kosmetyczka przesuwała mi po twarzy czymś w rodzaju długopisu, z którego wydobywało się powietrze, które pod odpowiednim ciśnieniem wbijało kwas hialuronowy, i inne preparaty, których często brakuje naszej zmęczonej skórze.

Zrobiłyśmy pewien eksperyment…Najpierw wykonałyśmy zabieg na połowie twarzy….Dostałam do ręki lusterko,żeby porównać moją lewą stronę, już po zabiegu, z prawą stroną, która na ten zabieg jeszcze oczekiwała. Jakież było moje zdumienie, gdy na własne oczy zobaczyłam różnicę  tak ogromną że nie mogłam wprost w to uwierzyć…Widoczny był bardzo wyraźny efekt liftingu…skóra była jędrna i napięta, a tzw. „chomiki” zniknęły……Nie mogłam się doczekać końca ,żeby zobaczyć ten spektakularny efekt od razu.

Po raz pierwszy w życiu zobaczyłam,że wszystko, co czytałam o tym zabiegu natychmiast widać na mojej twarzy. Polecam Paniom ten zabieg z czystym sumieniem. Skóra natychmiast nabiera świeżości, promienności, młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Znikają drobne zmarszczki, okolica oczu i ust wyraźnie się wygładza ,a kontury twarzy nabierają wyrazistości Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala zwiększyć  gęstość skóry, a także poprawić  jej  jędrność i napięcie.

Zabieg Madonny możecie Drogie Panie wykonywać  tuż  przed wielkim wyjściem.
Ja w każdym razie mam tak zamiar robić.

Pozdrawiam serdecznie.
Elżbieta Jędrzejewska

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺