Zwycięstwo w plebiscycie Imperium Spa Anlaya Day Spa

Jeszcze kilkanaście dni temu informowaliśmy Państwa o tym, że Anlaya Day Spa startuje w prestiżowym plebiscycie, organizowanym przez Imperium Uroda. Dziś z wielką dumą możemy powiedzieć, że Anlaya Day Spa zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii. Oznacza to, że niezależne jury, po uwzględnieniu opinii klientów, nadało nam tytuł Najlepszgo Day Spa w Polsce.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za udzielone nam wsparcie i wszystkie miłe słowa skierowane w naszą stronę. Nie mielibyśmy szansy osiągnąć tego bez Państwa – naszych Klientów. Zapraszamy na krótką relację z wydarzenia okiem Anlaya Day Spa.

Wielki Finał Imperium Urody 2014

Wielki Finał plebiscytu połączony został z IV urodzinami magazynu Imperium Kobiet i miał miejsce 24 listopada 2014 roku. Przyjęcie i uroczysta gala odbyły się w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie, gdzie stawili się nie tylko nominowani w plebiscycie, ale także sympatycy magazynu Imperium Kobiet oraz zaproszone gwiazdy. Na miejscu obecne były także założycielki naszego Spa – pani Ala Rypina i pani Anna Świderek.

Wśród znanych i lubianych osobistości można było zauważyć m.in. Laurę Łącz, Krystynę Mazurównę czy Ryszarda Rembiszewskiego, ale nie tylko. Całe wydarzenie, w którym łącznie uczestniczyło ok. 150 osób, stało się okazją do zaprezentowania najlepszych i najbardziej wyróżniających się miejsc związanych z medycyną estetyczną oraz okazją do zdobycia inspiracji, pozwalających na dalszy rozwój.

Specjalna oprawa muzyczna zagwarantowana przez zespół VOCART.eu, skrzypaczkę Magdalenę Szymańską i gwiazdę wieczoru, Sarę May uświetniła cały wieczór, wprawiając zaproszone osoby w doskonały humor. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na rozstrzygnięcie plebiscytu IMPERIUM KOBIET, gdzie wyróżniono najlepsze spa, gabinety odnowy biologicznej, kliniki medycyny estetycznej, a także marki kosmetyczne.

Wręczenie statuetek Bestseller Roku 2014

Całą galę poprowadziła pani Ilona Adamska, redaktor naczelna magazynu Imperium Kobiet, która nie tylko wyraziła podziękowania za udaną czteroletnią współpracę redakcji pisma, ale także pogratulowała wszystkim biorącym udział w plebiscycie. Zaszczytna rola wręczania statuetek została powierzona Joannie Jabłczyńskiej i Marioli Ferenc-Bojarskiej, które były także członkami jury.

Po pełnych napięcia oczekiwaniach, po burzliwych naradach jury oraz po wielu dobrych słowach zamieszczonych na stronie magazynu przez klientów gabinetów spa, uhonorowano zwycięzców.

Anlaya Day Spa zwyciężyła w kategorii Najlepsze Day Spa. Cieszymy się, że miejsce tworzone dla Państwa, w którym dba się o duszę i ciało i które cały czas się rozwija, zostało docenione w taki sposób. Jednocześnie obiecujemy, że statuetka ta będzie dla nas przypomnieniem, aby nie rezygnować z podjętych działań i podwoić swe wysiłki w spełnianiu Państwa oczekiwań. Chcemy, żeby Anlaya Day Spa nadal było miejscem chętnie odwiedzanym przez klientów i dobrze przez nich ocenianym. Jesteśmy dla Państwa i dla Państwa tworzymy to miejsce. Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzono – obiecujemy go nie zawieść.

Chcemy także z całego serca pogratulować zwycięzcom innych kategorii plebiscytu Imperium Spa.

Na stronie magazynu Imperium Kobiet można zapoznać się z fotorelacją z tego niezwykłego wydarzenia:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.741569965926483.1073741857.486090928141056&type=1

Zapraszamy do Józefowa koło Warszawy, żeby samodzielnie przekonać się, jak wygląda Najlepsze Day Spa w Polsce i jaką posiada ofertę.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺