Odchudzaj się z nami! Programy zabiegowe szyte na miarę, idealnie dopasowane do twoich potrzeb

Każdy człowiek jest indywidualny i niepowtarzalny, dlatego stosowane zabiegi czy to kosmetologiczne, czy z dziedziny medycyny estetycznej powinny być dostosowane do konkretnej osoby i jej osobistych preferencji. Wybierając odpowiednią klinikę, warto  zwrócić uwagę na to, w jaki sposób zabiegi są dostosowywane do potrzeb pacjenta.

Dieta szyta na miarę!

Odchudzanie to bardzo żmudny i pracochłonny proces wymagający wiele cierpliwości. Każdy, kto choć raz próbował się odchudzać doskonale wie, że brak konsekwencji i niezadawalające efekty prowadzą do zaniechania stosowania diety. Nieprzemyślane odchudzanie może być bardzo szkodliwe dla organizmu, spowodować zwolnienie tempa metabolizmu i w konsekwencji zatrzymanie wagi i brak efektów odchudzania. Natomiast przy każdej kolejnej próbie jest coraz trudniej. A mnóstwo wcześniejszych prób odchudzania wcale nie znaczy imponującej wiedzy i doświadczenia w temacie, raczej sugeruje, że  wciąż powiela się te same błędy.

Walka w pojedynkę może prowadzić do spadku motywacji, warto więc udać się do profesjonalisty, w tym wypadku dietetyka, który ułoży konkretny plan działania i raz na zawsze pomoże uporać się z nadprogramowymi kilogramami.

Skąd pełniejsze kształty?

Powszechnie panuje przekonanie, że człowiek z nadwagą po prostu je za dużo. Jednak to nie do końca prawda, bo przyczyn nadprogramowych kilogramów może być naprawdę dużo, należą do nich m.in.:

  •         niska przemiana materii;
  •         oszczędne geny sprzyjające magazynowaniu pożywienia;
  •         sprawniejsze utlenianie węglowodanów, bo osoby, których organizm sprawniej utlenia węglowodany niż             lipidy mają średnio ponad dwukrotnie większą skłonność do tycia niż te, u których utleniane są przede                 wszystkim tłuszcze;
  •         brak uczucia sytości, w konsekwencji przejadanie się;
  •         ograniczona termogeneza posiłkowa;
  •         zaburzenia czynności gruczołów wydzielania wewnętrznego;
  •         podwyższona aktywność białek;
  •         nieodpowiednia dieta i nieregularne posiłki;
  •         brak ruchu i jakiejkolwiek aktywności fizycznej.

Przyczyn może być oczywiście dużo więcej i trudno stwierdzi, co powoduje nadwagę bez uprzedniego przeprowadzania badań. I w tym celu należy udać się do dietetyka, bo, żeby zwyciężyć, należy najpierw odkryć, z czym walczyć.

Profesjonalne kliniki proponują dopasowanie diety do konkretnego pacjenta. Każdy człowiek jest inny, inaczej reaguje na konkretne pokarmy, dlatego dieta winna być tworzona indywidualnie, z uwzględnieniem zasobów czasowy i finansowych pacjenta,  jak również jego preferencji żywieniowych.

Konsekwentne stosowanie się do planu diety ułożonego specjalnie dla konkretnej osoby może dać dużą gwarancję sukcesu. Oczywiście najwięcej jest w rękach samego  odchudzającego się, bo to od jego stopnia motywacji, zdeterminowania i konsekwencji w działaniu zależy końcowy efekt.

Zabiegi idealnie dopasowane

Każde zabiegi czy to z dziedziny kosmetologii, medycyny estetycznej, czy dermatologii laserowej powinny być dobierane bardzo skrupulatnie i idealnie dopasowane do konkretnego pacjenta. Bo każda skóra jest inna, każda ma inne potrzeby, inaczej też reaguje na konkretne specyfiki. Dlatego przed każdym zabiegiem powinno się dokładnie przyjrzeć skórze pacjenta, określić jej stan i następnie dopasować idealny zabieg – tłumaczą eksperci z Anlaya Day Spa. Oczywiście z uwzględnieniem zasobów zarówno czasowych, jak i finansowych pacjenta.

Nie ma uniwersalnych zabiegów, każda skóra może inaczej zareagować na ten sam zabieg na tę samą przypadłość. Trzeba dogłębnie poznać skórę, aby idealnie dobrać zabieg. Taki spersonalizowany program daje lepsze i bardziej długotrwałe efekty.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺