Pozbądź się niechcianego owłosienia raz na zawsze!

Owłosienie w niektórych partiach ciała bywa bardzo kłopotliwe. Dla kobiet szczególnie uciążliwe są włoski w okolicy ust – z którymi ciężko walczyć. Gdy chcemy zlikwidować je na własną rękę – odrastają i wzmacniają się, a czynności pielęgnacyjne trzeba wykonywać bardzo często. Podobnie owłosienie nóg i bikini, które przeszkadza szczególnie w okresie wakacyjnym. Tracimy dużo czasu by dokładnie ogolić swoje ciało – a nie zawsze osiągamy pożądany efekt. Nasza skóra po goleniu staje się podrażniona, często też wyskakują na niej drobne czerwone kropeczki.

 

Problem nadmiernego owłosienia to jednak nie tylko problem kobiecy – wielu mężczyzn zmaga się z włosami na plecach bądź klatce piersiowej.

Jak poradzić sobie z takim problemem? Co zrobić by usunąć owłosienie raz na zawsze? Rozwiązanie jest proste – depilacja laserowa!

Czym jest depilacja laserowa?

Jest to najskuteczniejsza metoda depilacji. Włosy zostają całkowicie uszkodzone, co nie pozwala na ich dalszą regenerację i wzrost. Do przeprowadzenia depilacji laserowej używany jest nowoczesny i bezpieczny sprzęt, laser diodowy Light Sheer. Posiada on wszystkie niezbędne certyfikaty, jego użycie gwarantuje dobrze wykonany zabieg.

Jak przygotować się do depilacji?

By zabieg mógł się odbyć klient musi zaprzestać usuwania owłosienia woskiem, pastą cukrową czy depilatorem. Maszynka do golenia jest jedynym dozwolonym sposobem.

Należy również pamiętać o wstrzymaniu używania kremów złuszczających, zaprzestanie intensywnego opalania, odstawieniu leków mogących wywołać światło uczulenia, a bezpośrednio przed zabiegiem należy dokładnie się umyć i ogolić ciało, oraz nawilżyć skórę.

Jak wygląda zabieg?

Pierwszy zabieg depilacji laserowej poprzedzony jest konsulatacją. Specjalista sprawdza czy klient może przystąpić do zabiegu, wykonana jest również próba laserowa, która pomaga w ustaleniu parametrów zabiegu. Przed depilacją klient zakłada specjalne okulary chroniące wzrok. Miejsce, które ma zostać poddane depilacji zostaje zdezynfekowane i ogolone. Następnie, specjalista wykonujący zabieg przesuwa laser w wyznaczonych miejsach, a wiązka fal uderza w włoski. Zabieg ten może wywołać lekkie uczucie pieczenia, które jest jednak łągodzone okładami z lodu po zakończonej kuracji.

Przeciwskazania

  • ciąża,
  • posiadanie rozrusznika serca,
  • problemy skórne,
  • świeża opalenizna,
  • stosowanie antybiotyków,
  • stosowanie kuracji retinoidami,
  • terapia lekami z wyciągiem ziół światłouczulających

Efekty

Po zabiegu mogą pojawić się lekkie zaczerwienienia, które jednak znikną w przeciągu kilku godzin. Należy jedynie nawilżać skórę, a przez około tydzień nie stosować peelingów i kosmetyków które mogą podrażnić skórę. Zaleca się również unikanie opalania.

Zabieg powinno się wykonywać około 2-3 razy, w zależności od potrzeb pacjenta.

Rezultaty depilacji laserowej są niesamowite – usuwa ona całkowicie niechciane owłosienie, powodując że skóra jest cały czas gładka. Efekt depilacji laserowej jest stały – włoski nie odrastają.

Więcej informacji na temat depilacji laserowej i innych zabiegów można znaleźć na stronie: www.anlaya.pl.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺