Anlaya w plebiscycie Gali!

W tym roku magazyn Gala po raz pierwszy zdecydował się na zorganizowanie nietypowego konkursu, jakiego jeszcze nie było – Gala Beauty Stars. Mają w nim zostać wyłonione najlepsze kliniki zdrowotne i salony kosmetyczne w Polsce. Wyróżnione mają być najlepsze miejsca godne polecenia, w których warto skorzystać z oferty zabiegów. Dlatego gabinety będą walczyć o wygraną w czterech kategoriach:

  • gabinety medycyny estetycznej,
  • gabinety kosmetyczne,
  • gabinety stomatologiczne,
  • salony fryzjerskie.

Oryginalność tego plebiscytu polegać ma na tym, że jurorami zostaną sami klienci klinik i salonów! Dzięki temu będzie pewność, że wygra ten gabinet, który faktycznie na to zasługuje. W końcu głos klienta jest najważniejszy w każdej branży usługowej i to oni okazują się największymi ekspertami w dziedzinie medycyny estetycznej! W składzie jury znajdą się także eksperci magazynu Gala, którzy zadbają o wybór najbardziej profesjonalnego gabinetu. Jego celem jest promowanie nie tylko najwyższej jakości usług medycznych czy kosmetycznych, dobrej opieki nad klientem, bezpieczeństwa zabiegów i zaufania do lekarzy, lecz także promocja zdrowego stylu życia, dbałości o swoje ciało i zdrowie.

Chcemy z radością ogłosić, że salon medycyny estetycznej Anlaya również zgłosił swój udział w tym wyjątkowym plebiscycie. Jesteśmy ciekawi Waszych opinii! Chcemy sprawdzić się wśród konkurencji, ale przede wszystkim naszym celem jest upewnienie się, że jesteśmy najlepsi! Liczymy na Wasze wsparcie i nie kryjemy, że będzie nam ono potrzebne. Plebiscyt umożliwi nam poznanie Waszych opinii, które są niezbędne do tego, abyśmy się zmieniali i udoskonalali. Dzięki temu zyskamy wiedzę, co musimy jeszcze poprawić i czego od nas oczekujecie. Dlatego gorąco zachęcamy do głosowania!

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺