Modelowanie ciała

Modelowanie ciała to poprawa pod względem estetycznym stanu skóry. Zajmują się tym gabinety kosmetyczne, które pomagają pozbyć się najmniej lubianych komórek tłuszczowych. Niestety istnieje przeświadczenie, że efekt jest na zawsze i nie wymaga wkładu własnego. Niestety myślenie to jest błędne. Zabiegi modelowania ciała trzeba wspierać dietą i ćwiczeniami.

Masaże

Aby poprawić stan naszej skóry, sprawić by stałą się elastyczna nie trzeba od razu “iść pod nóż”. Są na to łagodniejsze metody polegające na masowanie ciała w określony sposób.

  • Masaż szwedzki- najpopularniejszy w Europie zachodniej, ma działania relaksacyjne i rozluźniające. Nie tylko walczy z reumatyzmem, leczy bóle głowy, migrenę, walczy ze stresem i bezsennością, a także poprawia nasze samopoczucie. Technika masowania polega na dynamicznym głaskaniu, rozcieraniu, piłowaniu, oklepywaniu oraz wibrowaniu. Do masażu wykorzystywany jest olejek relaksacyjny. Kierunek wykonywanych ruchów powinien być zgodny z krążeniem krwi. Efekty, jakie przynosi masaż szwedzki: poprawia krążenie krwi, wpływa na metabolizm, zapobiega skurczom mięśni, poprawia stan wizualny ciała, wspiera produkcję hormonów odpowiedzialnych za szczęście. Istnieją również sytuacje, w których masaż nie powinien być wykonywany na przykład przy odmrożeniach, niezagojonych ranach, chorobach nerek i zakaźnych, naderwanych stawach i mięśniach.
  • Masaż limfatyczny- wpływa na redukcję cellulitu oraz wspomaga proces odchudzania. Drenaż wpływa korzystnie na obrzęki, poprawia krążenie krwi oraz limfy, przyśpiesza wchłanianie siniaków. Najczęściej kojarzy się z terapią antycellulitową. Masaż ten charakteryzuje się wolnymi, płynnymi ruchami. Wpływa zbawiennie na skórę twarzy, zmniejsza opuchliznę, poprawia koloryt, redukuje sińce. Do przeciwwskazań drenażu limfatycznego należą: choroby serca, problem z krzepliwością krwi, choroby nowotworowe.
  • Masaż bańką chińską, pozwala nie tylko wyleczyć dolegliwości kręgosłupa, poprawia krążenie i pomaga w aktywnej walce z cellulitem. Kiedyś bańki chińskie wykorzystywane były do leczenia przeziębień. Współcześnie odpowiednie operowanie takim sprzętem umożliwia pozbycie się rozstępów. Stosowanie na brzuchu redukuje tkankę tłuszczową oraz modeluje. Bańki chińskie mają swoje zastosowanie w dziedzinie lecznictwa oraz kosmetologii. Łagodzi bóle kręgosłupa, dolegliwości płucne oraz problemy z płucami. Masaż polega na nałożeniu oliwki ułatwiającej przesuwanie bańki. Ruchy okrężne powinny odbywać się w kierunku węzłów chłonnych.

Przeciwwskazania do masażu:

-hemofilia
-choroby nowotworowe
-siniaki
-ciąża
-miesiączka
-padaczka

Wszystkie te masaże możesz poczuć na własnej skórze. Specjaliści z ośrodka Anlaya Day SPA starannie pomogą wymodelować i ujędrnić Twoją sylwetkę.

Zabiegi na ciało

Masaż i profesjonalne porady specjalistów to nie wszystko, co Anlaya ma ci do zaoferowania. Aby cieszyć się atrakcyjną sylwetką możesz skorzystać z takich zabiegów jak:
zabieg liftingujący z użyciem fal radiowych. Proces jest bezinwazyjny, ujędrnia i odmładza. Metodą fal radiowych możesz wygładzić zmarszczki wokół ust oraz oczu, zredukować obwisły podbródek, pozbędziesz się nieestetycznych bruzd na twarzy.
Focus RF+ to również bezinwazyjny lifting z użyciem fal radiowych. Metoda ta stosowana jest zarówno do wymodelowania skóry ciała i jak i twarzy.

Efekty, jakie możesz osiągnąć dzięki takiemu zabiegowi:

-podniesienie owalu twarzy
-wygładzenie zmarszczek
-redukcja rozszerzonych porów
-zmniejszenie tkanki tłuszczowej
-pozbycie się cellulitu
-ujędrnienie skóry
-usunięcie zaczerwień i przebarwień
-zapobiega starzeniu
-wysmukla ciało

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺