Zabiegi medycyny estetycznej na twarz

Anlaya Day Spa jest pierwszym w Polsce Day Spa w stylu japońskim. Cieszy się ono zaufaniem wielu powracających klientów. To wyjątkowe miejsce łączy luksus i nowoczesność z tradycją, stanowiąc unikalne miejsce na mapie Polski. Anlaya Day Spa oferuje cały szereg zabiegów upiększających, od fryzjerstwa po medycynę estetyczną. Można wykonać tu wiele ciekawych i efektywnych zabiegów na twarz, jednocześnie wypoczywając i relaksując się.

Mezoterapia igłowa

Jednym z bardzo uniwersalnych zabiegów znajdującym wiele zastosowań, jest mezoterapia igłowa. Za jej pomocą można redukować cellulit i wypadanie włosów, ujędrniać skórę, czy odmładzać twarz. Zabieg ten polega na ostrzykiwaniu skóry, a dokładniej wybranych jej fragmentów, w celu dostarczenia jej składników odżywczych (w formie kwasu hialuronowego lub specjalnych koktajli) od zewnątrz. Efektem jest nawilżona i odżywiona skóra. Efekty widać często już po pierwszym zabiegu, jednak lepsze i wyraźniejsze będą po całej serii. Później warto także powtarzać zabieg co około pół roku w celu utrzymania osiągniętego efektu.

Odmłodzenie szyi i podbródka

Pragnąc odmłodzić szyję i podbródek, można skorzystać właśnie z zabiegu mezoterapii igłowej, która dzięki środkowi znieczulającemu, jest bezbolesna. W celu odmłodzenia tych części ciała można poddać się także innym skutecznym zabiegom. Kolejnym z nich jest mezoterapia mikroigłowa, czyli technologia, którą wykonuje się mikronakłucia na danym obszarze ciała. Substancje aplikowane w skórę wspomagają jej odnowę i produkcję włókien elastycznych i kolagenowych, co sprawia, że skóra jest gęstsza i bardziej elastyczna.

Powiększanie ust

Piękne, pełne i zmysłowe usta to coś, o czym marzy większość kobiet. Niestety nie każda została obdarzona takowymi przez naturę. W takiej sytuacji, gdy usta są wąskie, ich linia jest nierówna lub są niedopigmentowane, warto skorzystać z pomocy medycyny estetycznej. Anlaya Day Spa w powiększaniu ust korzysta z kwasu hialuronowego, który zapewnia skórze elastyczność i giętkość. Jest to substancja, która występuje naturalnie w ludzkim ciele, nie wywołuje więc reakcji alergicznych, będąc naturalnym środkiem wypełniającym, który z czasem samoistnie się wchłania. Wstrzykiwanie kwasu to bardzo krótki zabieg, szybko po którym można wrócić do normalnego funkcjonowania. Ta bezpieczna metoda jest szybką drogą do pięknych, wymarzonych ust.

Lipoliza podbródka

Osoby zmagające się z problemem podwójnego podbródka, mogą zastanowić się nad zabiegiem lipolizy iniekcyjnej podbródka. Polega to na wywołaniu lekkiego stanu zapalnego w tkance tłuszczowej w miejscu wstrzyknięcia substancji, co powoduje rozpuszczenie się błon komórek tłuszczowych. Zabieg ten jest szybki i bezpieczny, a obrzęk znika po kilku dniach. W celu wyeliminowania drugiego, obwisłego podbródka, oprócz samego, powtórzonego 2-3 razy zabiegu, istotna jest także odpowiednia dieta i zdrowy tryb życia.

Dlaczego Anlaya Day Spa?

Anlaya Day Spa jest wyjątkowym salonem kosmetycznym blisko Warszawy, który stanowi świetną odskocznię od trudów dnia codziennego dla każdego. To miejsce, gdzie można się zrelaksować i odpocząć. Zmysłowy nastrój japońskiej kultury zapewnia niezapomniane doznania, a wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy dbają o komfort klienta.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺