Zabiegi odchudzające w Anlaya

Pierwszym krokiem przed poddaniem się zabiegom odchudzającym, może być wizyta u dietetyka, który oceni, czy dana osoba będzie w stanie osiągnąć oczekiwany efekt bez poddawania się zabiegom. Często także łączy się odpowiednią dietę z zabiegami odchudzającymi. Same ćwiczenia nigdy nie dadzą pożądanego efektu bez dobrania diety i wprowadzenia zdrowego odżywania i trybu życia. Osoby otyłe lub z nadwagą, które nie są w stanie samodzielnie poradzić sobie z nadmiarem kilogramów, powinny wręcz udać się na konsultację z dietetykiem i skorzystać z jego wiedzy i pomocy. Anlaya Day Spa oferuje konsultacje dietetyczne, a także całą rangę zabiegów wyszczuplających.

Sposoby na odchudzanie – genodieta

Jednym z nieinwazyjnych sposobów na zrzucenie zbędnych kilogramów jest genodieta, czyli metoda oparta na kodzie DNA, na podstawie którego dostosowuje się plan żywieniowy. Przeprowadzany jest test DNA, wykrywający uwarunkowania danego organizmu. Dzięki dostosowaniu diety do profilu genetycznego mamy pewność, że dieta ta jest dla nas odpowiednia i zgodna z naszym genotypem.

Z genodiety skorzystać może każdy, od dorosłych po dzieci. Otyłym osobom pomoże schudnąć, a cierpiącym na niedowagę przytyć. Dzięki genodiecie, możliwe jest nauczenie dzieci odpowiednich nawyków żywieniowych, ponieważ wykazuje ona to, co potrzebne jest młodemu organizmowi. Informację na temat uzyskania genodiety znaleźć można pod linkiem anlaya.pl/odchudzanie/genodiety.

Masaż podcisnieniowy

Jednym z zabiegów odchudzających, proponowanych przez Anlaya Day Spa jest zabieg masażu podciśnieniowego. Znajduje on zastosowanie w m.in. usuwaniu cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej, obrzęków, czy blizn. Podczas zabiegu zostają wykorzystane głowice masujące, które liftingują, wyszczuplają i ujędrniają skórę. Pozwala on na modelowanie pośladków, ud, brzucha, piersi oraz twarzy. Jest on zabiegiem bardzo wszechstronnym i efektywnym, pozwalającym na osiągnięcie wymarzonych efektów wielu kobietom.

Wymrażanie komórek tłuszczowych

Ten innowacyjny zabieg pozwala na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z niemal każdego miejsca, od ramion, przez brzuch, po uda. Zabieg ten poleca się szczególnie na miejsca, w których pozbycie się nadmiaru tłuszczyku jest utrudnione, mimo diety i ćwiczeń. Podczas zabiegu, tkanka tłuszczowa zostaje schłodzona, co skutkuje jej rozpadem i redukcją. Skóra po zabiegu jest znacznie ujędrniona, a poddane zabiegowi miejsca wymodelowane i wyszczuplone.

Zabiegi SPA

Anlaya Day Spa oferuje także serię zabiegów SPA typu Body Strategist, spośród których każdy przeciwdziała problemowi nadmiaru cellulitu.

  • Body Strategist + Cellulite Remodeler będący intensywnym zabiegiem antycellulitowym, składającym się z masażu i zastosowania produktów zawierających składniki odżywcze.
  • Body Strategist + Refiner dla osób o wrażliwej skórze, usuwający nadmiar wody z organizmu.
  • Body Strategist + Algae oparty jest na działaniu alg i innych składników aktywnych. Jest on zabiegiem relaksującym, a w efekcie pozostawia wygładzone i napięte ciało.
  • Body Strategist Nutritional usuwający zgrubienia na ciele, zawiera wyciągi z przetworzonych biotechnologicznie warzyw, odpowiedni dla każdego typu skóry.

Zabiegi te bardzo korzystnie wpływają na ciało i skórę, uelastyczniają ją i napinają, a w efekcie także modelują.

Dlaczego Anlaya Day Spa?

Anlaya Day Spa to Day Spa w stylu japońskim, będące wyjątkowym miejscem, w którym każdy zapomni o trudach dnia codziennego, zrelaksuje się i odpręży. O dobre samopoczucie i komfort klientów dba wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników. Wizyta w Anlaya Day Spa to gwarancja satysfakcji. Po więcej informacji zapraszamy na anlaya.pl.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺