Mezoterapia mikroigłowa niezawodnym sposobem leczenia rozstępów

Czym są rozstępy, wie każdy, kto zaobserwował na swym ciele wrzecionowate pasma. Przebiegające wzdłuż brzucha, pośladków, ud, a czasem także piersi nieestetyczne zmiany skórne wywołują w nas nieprzyjemne odczucia. Krępujemy się odkrytych partii ciała, na których widoczne są rozstępy i pragniemy się ich pozbyć. Sposobów na likwidację rozstępów jej wiele, począwszy od wygładzania i nawilżania skóry odpowiednimi kosmetykami, po operacje laserowe. Skutecznym i komfortowym dla pacjentów sposobem usuwania rozstępów jest mezoterapia mikroigłowa.

Przyczyny powstawania rozstępów

Rozstępy są skutkiem nagłej utraty masy ciała lub przeciwnie – gwałtownego przybrania na wadze. Niekiedy jest to efekt ciąży, skoków wzrostu ciała, otyłości lub wahań hormonalnych (także w okresie dojrzewania). Zdarza się, że za powstawanie rozstępów odpowiedzialne są geny.

Na czym polega leczenie rozstępów mezoterapią mikroigłową?

Technologia Dermapen stosowanego w leczeniu rozstępów, blizn i zmarszczek. Nie jest łatwo wyeliminować zmiany na skórze klasycznymi metodami, dlatego specjaliści z Gabinetu Medycyny Estetycznej Anlaya Day Spa w Józefowie znaleźli skuteczny sposób na przywrócenie Twojej skórze pięknego wyglądu. Zabieg zyskał popularność i zaufanie wśród klientów Salonu Anlaya. Technologia wykorzystuje mechanizm mezoterapii igłowej. Urządzenie wyposażone jest w mikroigły, które przy pomocy ruchu pulsacyjnego są wprowadzane w głąb skóry. Igiełki aplikują do skóry czynne substancje, które przyczyniają się do odbudowy zewnętrznej powłoki ciała. Dzięki temu następuje rozjaśnienie i wygładzenie nieestetycznych zmian skórnych. Mechanizm mezoterapii igłowej znajduje zastosowanie także przy usuwaniu dolegliwości skóry głowy oraz włosów i stanowi jedną z usług Salonu Anlaya: https://anlaya.pl/fryzjer/wypadanie-wlosow/mezoterapia-iglowa/.

Czy zabieg jest bolesny?

Technologia wykorzystuje maleńkie igły, których przy nakłuwaniu ciała praktycznie nie czuć. Czas trwania zabiegu to około 30 – 40 minut. Po zakończeniu ostrzykiwania ciała substancjami redukującymi niepożądane zmiany skórne pacjenci mogą zgłaszać niewielki obrzęk i zarumienienie miejsca poddanego leczeniu. Po krótkim czasie pozabiegowe objawy ustępują miejsca zadowoleniu klienta.

Rezultaty przeprowadzonego zabiegu

Jeśli pragniemy usunąć niemiłe dla oka zmiany skórne, a także wyraźnie poprawić sprężystość swego ciała, warto zabieg powtórzyć co najmniej cztery razy. Ostrzykiwanie skóry zbawiennymi dla niej składnikami odżywczymi powoduje inicjację procesów produkcji włókien kolagenowych i elastyny.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Metoda usuwania zmian skórnych jest właściwa dla osób skarżących się na zwiotczenie skóry, zmarszczki, bruzdy, rozstępy, blizny oparzeniowe i potrądzikowe oraz przebarwienia. Zabiegu nie zaleca się osobom chorym na nowotwory oraz kobietom w ciąży, a także paniom karmiącym piersią. Aktywna opryszczka tudzież wykwity trądzikowe to kolejne przeciwwskazania do skorzystania z mezoterapii mikroigłowej.

Leczenie rozstępów w Gabinecie Anlaya Day Spa

Miejscem, w którym można poddać się zabiegowi mezoterapii mikroigłowej, jest zlokalizowany w Józefowie salon Urody i Medycyny Estetycznej Anlaya. Dzięki niezwykle skutecznej i nowoczesnej technice mezoterapii igłowej trudne do usunięcia zmiany skórne znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Mezoterapia mikroigłowa jest gwarancją trwałego efektu. Miła atmosfera oraz wykwalifikowany zespół lekarzy i kosmetologów to kolejne atuty Salonu Anlaya. Spełnij swoje marzenia o pięknym i zdrowym wyglądzie. Szczegółowe informacje dotyczące zabiegu znajdują się na stronie internetowej: https://anlaya.pl/lecznie-rozstepow-dermapen/.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺