Marzysz o wymodelowanej, szczupłej sylwetce? Jest to możliwe dzięki zabiegowi lipolizy iniekcyjnej!

Mówią, że idealne nie istnieje? Nic bardziej mylnego! Zamiast marzyć o idealnej sylwetce, czas urzeczywistnić swoje pragnienia. Oferowany przez Salon Urody i Medycyny Estetycznej Anlaya zabieg usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej pozwoli ci odzyskać radość i pewność siebie. Liposukcja iniekcyjna jest doskonałym sposobem na pozbycie się nadmiaru tłuszczu i zmieszczenie się w ulubione spodni

Co to jest lipoliza iniekcyjna?

Lipoliza iniekcyjna polega na redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ta nieoperacyjna metoda walki z cellulitem i tłuszczem ma sens w przypadku pacjentów, na których nie działa ani dieta, ani aktywność fizyczna. Skutki? Zmniejszenie obwodu ciała, redukcja nadmiernej ilości tłuszczu w określonych miejscach na ciele i ogromna satysfakcja wszystkich, którzy zdecydowali się na przeprowadzenie tego typu zabiegu.

Kto może skorzystać z zabiegu?

Zabieg lipolizy iniekcyjnej jest idealnym rozwiązaniem problemów z podwójnym podbródkiem, “boczkami” i bryczesami. Osoby posiadające nadmiar tłuszczu na brzuchu, w okolicy bioder, a także kolan mogą szybko i bezpiecznie temu zaradzić. Najlepsze efekty są uzyskiwane podczas iniekcji na małych obszarach, informują specjaliści z Salonu Anlaya w Józefowie. Na czym dokładnie polega zabieg lipolizy iniekcyjnej można dowiedzieć się, odwiedzając stronę internetową: http://www. anlaya.pl /pielegnacja-ciala/lipoliza/.

Jaki jest mechanizm lipolizy iniekcyjnej?

Zasada działania lipolizy iniekcyjnej jest prosta i polega na użyciu preparatu, który wstrzykiwany jest pod skórę w newralgicznym miejscu na ciele. Zadaniem tego specjalnego środka jest rozbicie tkanki tłuszczowej. Zastrzyk w otluszczone miejsce sprawia, że jego działanie jest bezpośrednie, natychmiastowe i zupełnie bezpieczne. Substancje wchodzące w skład preparatu przedostają się do wnętrza komórek tłuszczowych. Ich celem jest rozerwanie i w efekcie rozpad obecnych w komórkach trójglicerydów. Następnie obumarłe komórki tłuszczowe są transportowane do wątroby, a po przemianach metabolicznych są wydalane z organizmu. Tym sposobem pacjenci po zabiegu liposukcji iniekcyjnej stopniowo pozbywają się nadmiaru tłuszczu i stają się coraz szczuplejsi.

Kiedy mogę spodziewać się efektów?

W zależności od predyspozycji każdego pacjenta, po co najmniej trzech zabiegach liposukcji iniekcyjnej można zgubić od 2 do 4 cm. Dzięki tej niechirurgicznej i nieinwazyjnej metodzie chudnięcia istnieje możliwość zredukowania objętości ciała nawet do 10 cm! Rezultaty nie są widoczne od razu, ale już po kilku tygodniach możemy oczekiwać pełnego efektu kuracji. W tym czasie bowiem organizm przetwarza i eliminuje uszkodzone komórki, a nasza skóra odzyskuje jędrny i gładki wygląd.

Kto nie powinien decydować się na zabieg?

Liposukcji iniekcyjnej powinny unikać osoby niepełnoletnie, wykazujące alergie na składniki preparatu i skłonności do infekcji skórnych oraz blizn przerostowych. Zabiegu powinny się wystrzegać kobiety ciężarne i karmiące, osoby cierpiące na padaczkę, cukrzycę, choroby tarczycy, nerek i wątroby oraz pacjenci zmagający się z chorobliwą otyłością.

Lipoliza iniekcyjna jedną z usług Anlaya Day Spa

Lipoliza iniekcyjna to nowy i skuteczny zabieg medycyny estetycznej, ceniony wśród klientów, którzy mieli okazję się mu poddać. Anlaya Day Spa na terenie Józefowa jest jednym z ośrodków posiadających profesjonalnie przeszkoloną kadrę w kontekście wykonywania liposukcji iniekcyjnej. Więcej informacji na temat szerokiego wachlarza usług realizowanych w ramach medycyny estetycznej i kosmetologii znajdziecie na naszej stronie.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺