Ujędrnianie i modelowanie sylwetki, czyli jak wspomóc ciało przy odchudzaniu

Od tysiącleci znany jest zbawienny wpływ zabiegów masujących na ciało. Do tej pory powstało wiele technik, które nie tylko redukują napięcie z mięśni, łagodzą dolegliwości bólowe i mają działanie relaksacyjne, ale także skutecznie sprzyjają procesom odchudzania, poprzez pomoc w likwidacji miejscowo zlokalizowanej otyłości czy wysmuklenie linii całego ciała. Dzięki medycynie estetycznej i wciąż rozwijającym się technologiom możemy uzyskać wyraźne efekty. Specjalistyczne urządzenia wykorzystujące techniki masowania i ugniatania skóry nakierowane są na wyszczuplanie ciała. Na czym polegają zabiegi modelowania sylwetki?

Kriolipoliza – sposób na usunięcie tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza to zabieg, który ma na celu usunięcie z organizmu tkankę tłuszczową. Do tego celu wykorzystuje on zjawisko zamrożenia komórek. Tłuszcz jest bowiem szczególnie wrażliwy na niskie temperatury – obumarcie następuje już przy 0 stopniach Celsjusza. Martwe komórki są stopniowo uwalniane z organizmu i wydalane w formie zbędnych składników przemiany materii. Dzięki temu pacjent chudnie w naturalny sposób, a całość procesu przebiega nieinwazyjnie i bezpiecznie. Wychłodzenie komórek następuje poprzez użycie specjalnego aplikatora wychładzającego komórki. Technologia świetnie wyszczupla części ciała takie jak brzuch, uda, dolne części pleców, ramiona, kolana czy boczki. Pełne efekty uwidaczniane są stopniowo wraz z postępem procesów eliminacyjnych tłuszcz z organizmu – zazwyczaj po 3-4 miesiącach można zauważyć redukcję tłuszczu nawet o 25-40%.

Ujędrnianie i modelowanie ciała – Masaż próżniowy

Masaż próżniowy to zastosowanie unikalnej technologii bez ingerencji żadnych preparatów ani skalpela. Jej głównym zadaniem jest ujędrnianie i modelowanie ciała, poprzez wykorzystanie nowoczesnego urządzenia masującego. Masaż próżniowy posiada wieloetapowy program masowania i uciskania, który jest dobierany indywidualnie do potrzeb pacjenta. Rolki urządzenia, poruszające się w różnych płaszczyznach na wybranym obszarze skóry, wykonują intensywny masaż, który w konsekwencji napina i uelastycznia skórę. Widoczne wymodelowanie i ujędrnienie, dzięki technologii Iccone, to idealna metoda wspomagająca proces odchudzania, a przy jednoczesnym uprawianiu aktywności fizycznej może dać zwielokrotnione rezultaty.

Maski nie tylko na twarz

Jeżeli maska do tej pory kojarzyła ci się jedynie z tą nakładaną na twarz lub włosy, powinnaś poznać Decleor – Aroma Tonic. Zabieg wykonywany w salonie SPA Anlaya polega na nałożeniu odżywczej, wzmacniającej maski na wybraną część ciała – dzięki jej zdolności umacniającej włókna kolagenu i elastyny znacznie poprawia kondycję skóry nie tylko ją napinając, ale także znacznie dogłębniej nawilżając i odżywiając. W połączeniu z innymi metodami ujędrniającymi pozwala na zwielokrotnienie efektów wysmuklających sylwetkę, ale też zredukowanie blizn, rozstępów i przywrócenie blasku skórze.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺