Nie pozwól przebarwieniom na szpecenie Twojej skóry!

Przebarwienia, szczególnie te występujące na szyi i dekolcie to koszmar każdej kobiety. Przez nie, zbyt często wstydzimy się odsłaniać własne ciało. Latem, powoduje to straszną męczarnię i w pewnym stopniu nas ogranicza, co bez wątpienia nie jest przyjemnym uczuciem. Może więc zamiast ukrywać niedoskonałości, lepiej jest się ich pozbyć raz na zawsze? Z pomocą przychodzi nam skuteczny zabieg usuwania przebarwień popularnym preparatem depigmentacyjnym, którego doceniają liczni użytkownicy na całym świecie.

Czym jest zabieg i jak działa?

Do zabiegu wykorzystuje się niezwykle nowoczesny, bezsprzecznie innowacyjny środek. Jego działanie oparte jest przede wszystkim na wykorzystaniu bogatych właściwości substancji, które hamują tyrozynazę, czyli podstawowy enzym, odpowiadający za proces formacji melaniny. Niektóre składniki preparatu odwracają przemiany metaboliczne w organizmie, co przynosi imponujące efekty. Zabieg w Polsce przeprowadzany jest m.in. przez Anlaya Day Spa. To swoisty peeling chemiczny, a jednocześnie najlepsza kuracja wybielająca dostępna na obecnym rynku. Odznacza się ona potwierdzoną skutecznością i została szczegółowo przetestowana w licznych badaniach klinicznych, które najlepiej świadczą o jej wyjątkowości.

Główne właściwości preparatu:

 • w jego składzie znajdują się czynniki, które powodują natychmiastowe działanie,
 • charakteryzuje się brakiem substancji o działaniu keratolitycznym,
 • daje gwarancję całkowitego bezpieczeństwa,
 • umożliwia wykonywanie zabiegu niezależnie od pory roku,
 • umożliwia wykonywanie zabiegu niezależnie od fototypu skóry.

Jak wygląda zabieg?

Ważną informację stanowi fakt, że zabieg przebiega dwuetapowo:

 1. Najpierw na skórę szyi lub dekoltu aplikowana jest specjalna maska. Odbywa się to w gabinecie kosmetycznym. Potem, preparat zmywa się po kilku godzinach, po powrocie do domu.
 2. Druga faza kuracji obejmuje regularne stosowanie odpowiedniego kremu podtrzymującego, co ma miejsce już w warunkach domowych. Czas trwania tego etapu jest ustalany za każdym razem przez specjalistę, ponieważ to bardzo indywidualna kwestia i zależy od potrzeb konkretnego pacjenta.

Efekty

Terapia przynosi wyraźne rezultaty od razu po zabiegu, a z upływem dni i tygodni stają się one coraz widoczniejsze. Dodatkowo, terapia skutecznie radzi sobie także z przebarwieniami, powstałymi wskutek nadmiernego działania promieni słonecznych, co jest jej ogromną zaletą. Ponadto, procedura powoduje:

 • ogólną poprawę kondycji skóry,
 • rozjaśnienie przebarwień o nawet 95% w przeważającej liczbie przypadków (99%),
 • znaczne zwężenie porów,
 • intensywna stymulację odnowy kolagenu i produkcji elastyny.

Rewolucyjny zabieg z użyciem kosmetyku powoduje liczne pozytywne zmiany w niezdrowej strukturze skóry, pomagając jej w dogłębnej regeneracji. Ciemne plamki znikają z szyi i dekoltu błyskawicznie. Ta metoda na przebarwienia to niezastąpiony sposób na pożegnanie się z defektami skóry. Procedura jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia i nie naraża organizmu na pojawienie się jakichkolwiek skutków ubocznych.

Terapia wprost idealnie sprawdza się w walce o piękną skórę szyi i dekoltu, co zgodnie potwierdzają pacjenci, niezwykle zadowoleni z efektów tej niesamowitej substancji!

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺