Genodieta kluczem do zdrowia i zgrabnej sylwetki

Wiele osób, borykających się z problemem nadwagi oraz otyłości, wypróbowało w swoim życiu cały szereg rozmaitych diet. Bo chyba każdy, będący choć odrobinę w temacie i znający zagadnienie, słyszał choćby o diecie Kwaśniewskiego, Dukana, Południowych Plaż, diecie Kopenhaskiej czy monoskładnikowej – np. kapuścianej. Jedne zapewne były mniej lub bardziej skuteczne, ale prawdopodobne trafiały się i te, które na nic się zdawały lub, którym towarzyszył tak zwany i jakże niestety powszechny “efekt jojo”. Dlaczego tak się działo? Otóż, każdy organizm jest jednostką indywidualną i każdy należałoby rozpatrywać z osobna, a nie poddawać, ogólnie przyjętym schematom. Dla zmęczonych, nieefektywnym odchudzaniem i ciągłym poddawaniem się różnorakim eksperymentom, specjaliści proponują pewne nowoczesne rozwiązanie – genodietę.

Czym jest genodieta?

Najprościej mówiąc, genodieta to sposób odżywiania, który jest dopasowany do genetycznego profilu konkretnej osoby. W celu jej uzyskania, rozpisania i rozpoczęcia stosowania, należy uprzednio przeprowadzić specjalny test DNA, który jest prostym, nieinwazyjnym i bezbolesnym zabiegiem, polegającym na pobraniu wymazu z wewnętrznej strony policzka. Próbka powyższa, zostaje przekazana do laboratorium, a tam poddana dokładnej analizie. Po upływie ok. 3 tygodni, pacjent otrzymuje rozpisany szczegółowo, dedykowany tylko jemu plan żywieniowy.

Czy test należy co jakiś czas powtarzać?

Zestaw naszych genów jest niezmienny, dlatego też badanie Genodiet wystarczy wykonać tylko raz, a jego wyniki pozostaną niezmienne i aktualne na całe życie.

Zalety genodiety

Genodieta to nie tylko znakomity sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów czy ułożenie diety, która sprawi, że po jej stosowaniu będziemy się czuli zdecydowanie lepiej. Nasze geny to przekaźnik mnóstwa informacji. Zawiadamiają one nas o możliwym ryzyku chorób cywilizacyjnych, zdolnościach metabolicznych, ale również nietolerancjach pokarmowych. Wiedza na temat tego, że w zależności od naszych dotychczasowych nawyków żywieniowych, może zależeć stan naszego zdrowia i poziom prawidłowego funkcjonowania organizmu, daje nam olbrzymią przewagę. Odtąd nad wieloma sprawami możemy zapanować, a wiele, o ile to konieczne, zmodyfikować. Oprócz tego to co niezmiernie istotne, zwłaszcza dla kobiet, to możliwość uzyskania wymarzonej sylwetki. Na zwrócenie uwagi zasługuje również informacja, że genodieta to nie kolejny wymysł, czy następna propozycja pozbycia się nadmiernych kilogramów, lecz zbiór faktów, mogących ułatwić nam rozwiązanie wielu problemów.

Czy dla każdego jest genodieta?

Jak zapewniają specjaliści z Anlaya Day Spa – genodieta jest odpowiednia dla każdego. Może jej się poddać zarówno dziecko, jak i dorosły, osoba borykająca się z problemem nadwagi czy otyłości, jak i szczupły. I choć ta ostatnia informacja, że genodieta jest także dla osób bez nadwagi, może się wydać dla niektórych nieco zaskakująca, to tak rzeczywiście jest. Dieta ta ma bowiem na celu wskazanie właściwego sposobu odżywiania dla każdego, także dla osób, które nie mogą uporać się z niedowagą czy jakąkolwiek inną chorobą.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺