Mikrodermobrazja diamentowa – nowoczesny sposób na wygładzenie skóry

Współcześnie wiele kobiet zmaga się z różnymi problemami skórnymi ¬– trądzik, rozszerzone pory, blizny, rozstępy, przebarwienia, a także pojawiające się zmarszczki. Nowoczesnym rozwiązaniem, które pomaga w walce z niedoskonałościami skóry jest właśnie mikrodermobrazja diamentowa. Zabieg ten staje się coraz bardziej popularny, dlatego można go wykonać w większości salonów kosmetycznych.

Mikrodermobrazja diamentowa – na czym polega?

Jest to bezinwazyjny zabieg kosmetyczny polegający na złuszczaniu naskórka. W efekcie skóra staje się odświeżona i wygładzona. Warto zaznaczyć, że jest on przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, i na każdą część ciała, w tym także twarz, szyję i dekolt. Kosmetolodzy z salonu Anlaya Day Spa w Józefowie dodają, że jest to zabieg w pełni bezpieczny i bezbolesny. Co ważne, może być także wykonywany u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Mikrodermobrazję rozpoczyna się od demakijażu i dezynfekcji skóry. Wykonuje się ją przy użyciu specjalnej głowicy pokrytej kryształkami diamentów. Usunięte zostają wówczas martwe komórki naskórka, które zostają wciągane przez specjalną pompę. Taki mikropeeling stymuluje również rozwój nowych komórek oraz produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna. Kolejną zaletą zabiegu mikrodermabrazji diamentowej jest również to, że powoduje silne ukrwienie, odżywienie i dotlenienie komórek naskórka oraz skóry właściwej. Głębokość i intensywność złuszczania dobiera się indywidualnie do skóry Klienta, dlatego nie ma niebezpieczeństwa wystąpienia podrażnień – podkreślają specjaliści z salonu Anlaya Day Spa. Po zabiegu kosmetolog dodatkowo, w zależności od potrzeb, dopasowuje i nakłada odpowiednią maskę (m.in. maska kremowa, maska w postaci alginatu). Czas wykonania mikrodermobrazji to od 30 do 60 minut.

Wskazania do wykonania zabiegu:

 • fotostarzenie,
 • zmiany potrądzikowe,
 • blizny,
 • rozstępy,
 • zrogowacenie,
 • trądzik zaskórnikowy,
 • przebarwienia,
 • nierówności skóry,
 • zmarszczki,
 • bruzdy,
 • utrata elastyczności,
 • prosaki,
 • niedotlenienie skóry.

Przeciwwskazania do wykonywania zabiegu:

 • cera naczyniowa,
 • ropne i wirusowych zakażeniach skóry,
 • trądzik różowaty, toczeń, łuszczyca,
 • nowotwory skóry, znamiona i naczyniaki,
 • uszkodzenia skóry i zranienia,
 • cukrzyca.

Efekty po wykonaniu mikrodermobrazji diamentowej

Efekty po zabiegu są spektakularne i widoczne natychmiast. Skóra jest nawilżona, wygładzona, a jej koloryt ulega znacznej poprawie. Blizny oraz przebarwienia stają się mniej widoczne, po wykonaniu serii zabiegów mogą nawet zostać całkowicie zredukowane. Mikrodermobrazja diamentowa pomaga także zmniejszyć ilość zaskórników i zwężyć rozszerzone pory. Skóra dzięki niej staje się rozjaśniona i zdrowsza. Zabieg ten jest również idealnym rozwiązaniem, które stosuje się w celu spłycenia zmarszczek. Kosmetolodzy z salonu Anlaya Day Spa zapytani o to, dla kogo przeznaczony jest zabieg odpowiedzieli, że z mikrodermobrazji diamentowej może skorzystać każdy, kto boryka się z problemami skórnymi. Ze względu na natychmiastowy efekt poleca się go szczególnie osobom zapracowanym i zabieganym. Zabieg można wykonywać raz na 2-3 tygodnie, jednak tak jak w salonie Anlaya Day Spa, serie zabiegowe powinno się ustalać według oczekiwań i potrzeb konkretnego Klienta. Zabieg jest bezbolesny, przyjemny dla skóry, pozwala na odprężenie się i chwilę relaksu. Koszt wykonania mikrodermobrazji diamentowej, w zależności od partii ciała, wynosi od 150 do 270 zł.

Artykuły

Podaruj prezent najbliższym

Wybierz Voucher kwotowy lub na określoną serię zabiegową i spraw radość ukochanej osobie.

Bezpieczna Klinika

Drodzy Pacjenci 💖

Chcemy, aby Anlaya niezmiennie była dla Was miejscem relaksu i wytchnienia. W klinice działamy i stosujemy się do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, dzięki którym wizyty u nas pozostaną bez wpływu na Wasze zdrowie. Dodatkowo wprowadziliśmy kilka nowych zmian, wszystko po to, aby każdy czuł się bezpiecznie.

👩‍⚕️ Regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie (łóżka, klamki, sprzęt itp.)
👩‍⚕️ Cały zespół wyposażony jest w środki ochrony osobistej (maski, przyłbice, dezynfektory i odzież ochronną)
👩‍⚕️ Przy wejściu do kliniki dostępny jest płyn dezynfekujący
👩‍⚕️ Regularnie wietrzymy pomieszczenia
👩‍⚕️ Dysponujemy szybami ochronnymi w recepcji i przy stanowiskach manicure & pedicure
👩‍⚕️ Stosujemy jedynie certyfikowane środki do dezynfekcji
👩‍⚕️ Każdy ma mierzoną temperaturę
👩‍⚕️ Zachowujemy odstępy pomiędzy Klientami, a grafik został dostosowany w taki sposób, by Pacjenci mieli ze sobą jak najmniejszą styczność
👩‍⚕️ Wszyscy wypełniają ankietę dotyczącą stanu zdrowia

U nas możecie czuć się bezpiecznie ❤

Do zobaczenia w Naszej klinice 🌺